Avrupa yakasında süpriz bir ayrılık daha gerçekleşti .Hümeyra ve vural çelikin ayrılıp Ata demirer'in dönüş yaptığı dizide ayrılan son isim Sacit oldu.

Alıntıdır.

Ps:Tüh ya üzüldüm

bence gülse bırsel cok akıllı bır senarıst.. neden dersenız her sezonda yaptıgı karakter degısıklıklerıyle dızının konusunu ve buna baglı olarakta dızıyı canlı tutmayı basarıyor. dusunsenıze su 4 sezon boyunca aynı oyuncularla aynı kurgunun tekrarlandıgını kesınlıkle sıkılmazdım dıyen cıkıcagını zannetmıyorum..ata demırerın gelmesı cok ıyı olmus fakat humeyranın cıkmasına cok uzuldm :cry:

SAcittemi Gtti Bu ne la :D İfo da gitmişti galiba ama Ata Çok güzel olucak ama Gaffur Ata Sacit Gülenay Burhan vb hep beraber olsa idi 10numara olacaktı...

ya ben o filmi orda bi sacit var diye izliyordum zaten, vizontele filmindede yeterince güldürdü bizi , komedi dükkanındada başarılıydı :D .
ama sacidin filmden çıkmasına üzüldüm.

Midbroke

Bilgiliyim
ScREaM oF HaTE demiş ki:
bence gülse bırsel cok akıllı bır senarıst.. neden dersenız her sezonda yaptıgı karakter degısıklıklerıyle dızının konusunu ve buna baglı olarakta dızıyı canlı tutmayı basarıyor. dusunsenıze su 4 sezon boyunca aynı oyuncularla aynı kurgunun tekrarlandıgını kesınlıkle sıkılmazdım dıyen cıkıcagını zannetmıyorum..ata demırerın gelmesı cok ıyı olmus fakat humeyranın cıkmasına cok uzuldm :cry:
+10 :buddha: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
blade408 demiş ki:
sacit le volkan aynı anda olmaz heralde
İki cambaz bir ipte oynamaz . Eskiden ata demirer vardı , dizi şuan olduğundan daha kaliteliydi . İki eksik daha var . Selin ve Şesu bunlarda gelse yine eski tadına ulaşır bence :wink1:

DreamOn demiş ki:
Avrupa yakasında süpriz bir ayrılık daha gerçekleşti .Hümeyra ve vural çelikin ayrılıp Ata demirer'in dönüş yaptığı dizide ayrılan son isim Sacit oldu.

Alıntıdır.

Ps:Tüh ya üzüldüm

tolga çevik i hiç bir zaman sevmedim.
onun şuanda yaptıgı ve komedi dükkanı olarak adlandırdıgı skeç zaga'dan çalıntı.
mimikleri,konusu herşeyi çalıntı.
hatta skeçte engin günaydın da oynuyordu...
tolga çevik avrupa yakasındaki çekimler boyunca nasıl bakabildi engin günaydın ın suratına anlamıyorum.
ayrıca çok antipatik buluyorum.komedi dükkanını izlerken midem bulanıyor ve o adamı sevmiyorum.

ps:oh be rahatladım.

Yukarı Alt