- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Nişantaşı'nda, elit bir kesimin içinde yaşayan ailenin içinde bulunduğu durumları anlatan dizidir. Durum komedisidir. Dizi aynı zamanda "eleştiri komedisi" olma özelliğini de taşımaktadır. Toplumdan diziye yansıtılmış uç karakterler ve absürtlüklere dikkat çekilmiştir.

Bilinen ön planda olan karakterler:)
Gülse Birsel:Aslı
Gazanfer Özcan:Tahsin
Levent Üzümcü:Cem
Hale Caneroğlu : Yaprak
Şenay Gürler : Fatoş
Yavuz Seçkin : Sertaç
Yıldırım Öcek : Patron
Veysel Diker : Tacettin
Engin Günaydın : Burhan
Hasibe Eren : Makbule
Sarp Apak : Tanrıverdi
Ata Demirer : Volkan
Ömür Arpacı : Dursun
Hakan Yılmaz: Osman

Bir Kaç Video
http://www.youtube.com/watch?v=joPWF55fiUY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=eD0gGd0CpbY

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Turkiyede gelmis gecmis en iyi dizi 100 sonra bile daha iyi cekilemez Turkiyede cocuklar duymasin yerine keske bu dizi baslasaydi....Ah ah avrupa yakasi.Artik gunduzleri 5de ve geceleri 1 de izliyorum hayatimi degistiren hayatimda cok ozel yeri olan bir dizi.

Silverdollar demiş ki:
Turkiyede gelmis gecmis en iyi dizi 100 sonra bile daha iyi cekilemez Turkiyede cocuklar duymasin yerine keske bu dizi baslasaydi....Ah ah avrupa yakasi.Artik gunduzleri 5de ve geceleri 1 de izliyorum hayatimi degistiren hayatimda cok ozel yeri olan bir dizi.
supernatural-Avrupa Yakası
Diziden anlıyon sen hacı, Türk erkeği kocakarı dizileri sever oldu maalesef

MainMagic demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
supernatural-Avrupa Yakası
Diziden anlıyon sen hacı, Türk erkeği kocakarı dizileri sever oldu maalesef
Malesef olyle oldu erkekler cekirdek citleyip pembe dizi izliyorlar.....

ElvenMaster demiş ki:
yeniden baslamas mumkun olsa keske
Keske keske.Insallah zamani gelince Cocuklar Duymasin gibi Avrupa yakasida tekrar baslar.2003 yada 2004 yilinda baslamisti dizi.Ne gunlerdi be ozaman 3 yada 4'cu siniftim simdi lise son...

Yukarı Alt