1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Avrupa çökerken onların derdi iPad


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  [​IMG]

  Avrupa dumanı üzerinde yangın yeri. bu yangın Avrupa Parlamentosu'nun pek ilgisini çekmiyor onların ilgisi şu arda gelecek yeni oyuncakta.

  Avrupa Merkez bankası Euro bölgesi bankalarına para enjekte ederek ayakta tutumaya çalışırken, ülkeler arka arkaya büyük tepki toplayan tasarruf paketlerini açıklıyorlar. Dünya üzerinde piyasayı yakından takip eden uzmanlar çift dipli resesyon endişelerini dile getiriyor.

  Dünya bu gelişmeler ile çalkalanırken Avrupa Parlamentosu'nun gündemini farklı bir konu meşgul ediyor. Euro bölgesinde 736 temsilcinin yer aldığı parlamento büyük bir açgözlülükle bu hafta gelecek iPad’lerini bekliyorlar.

  İngiliz Times Gazetesi’nin Avrupa Parlamentosu üyeleri ile yaptığı mülakatta üyelerin mevcut yeni Hewlett-Packard diz üstü bilgisayarların ağır olması nedeniyle pek beğenilmediğini ortaya çıktı.

  Euro Bölgesi ülkeleri acı reçeteler açıklarken Avrupa Parlamentosu Bilgi İşlem bölümü için yapılan 5 milyon euroluk yatırım kafaları karıştırdı.

  Konunun mimarı Alman sekreter Klaus Welle. Welle Apple’ın daha önce piyasalara sunduğu iPhone’u da çok etkileyici olarak değerlendirmişti.

  Eski PC’lerden kurtulmak gerektiğini kaydeden Welle yeni PC’lerin iyi olacağını ama iPad’in çok daha iyi olacağı yönünde görüş bildirdi.

  iPad ile bilgisayarları yenilemenin bilakis tasarruf olduğunu kaydeden başka bir isim ise İngiltere Bağımsız Partisi üyesi Marta Anderasen. iPad’lerin ucuz olması nedeniyle tercih edildiğini belirtti.