Selam bir tepki toplama topicime daha başlıyorum bu sefer baya engin olan avrupa bilgimden :D bir kaç kesit sunacağım
Charın Türü +lar -ler
Warior Müthiş Defans İyi atak Ağır hızlı hızlandırıcısı yoksa çok bayabilir
RoguE Müthiş Atac Bence İdare Eder bir defans atiklik Defans kötü çok yatabiliyor 40a kadar bayabilir
Wizard Zaten atakta oyunda üstüne yok mag defans çok çok iyi Defans yok gibi bota bırakılmaz
Warlock Zehirlemelr can çalmalar öldseniz bile yatırırsınız kalkan Defans yetersiz bota zor bırakılıyor(bnce)
Cleric Tek başına bir build olamaz vuruş skilleleri azdır bufları çılgındır sunlu adamları almanızı sağlar yan build olarak yercih ediniz
Bard Koşma yaratıkların size saldıramaması gibi güzel skilleri vardır Tek bir build olur(gördüm)ama wizard warken bard mantıksız

Bu kadar tartışmaya açıktır bu charların buffer hariç hepsi glaveri rahat alır he dersiniz o zaman alamayacağı char yok buna cevabım evet bu ara extra başta banada mantıksız geldi senin bu buz el yakması ama haklı glavierlerin bence ateşten başka build denemelri gerekir glavier 90da o beklenen skiller wizarda-2handed a-rogue-bow 'a geldi gerisi yapmacık skill 90da bence glavierin işine yarayacak bir sürü skill war ama gözden düşmeye başladı glavier unutmayın 2handedler her zaman glavierleri alır...Gelelim meslek seçimlerine çok tartışıcaksınız yine ama bence;
warior trader/hunter thieflikte partysiz hiç bişi olmaz
rogue thief isteğe göre diğerleri de olur
wizard bence bu hepsi olur
warlock hepsi olur
bard hepsi olur

Bunu yeni başlayanlar için rehber gibi hazırlıyorum
Gelelim En az bot harcıyacak chara
Espiri yapayım Wizard Çünkü bota bırakılmaz :lol:(iğrençti kabul)
warior çünkü yatma oranı yok gibi str vuranlarda levelinin pt giantını bile alır
rogue 2.

zaten intler baya zor bırakılır

Para bulma kolaylığına
Eğer siz Diyorsanız ben oyun parası almam wizard olucaksınız arkdaşım 24saat 81 lvl penon taxi ypıo saati 1mden gnelde ful
Roguelarla birazdaha kolay kasarsanız bu yüzden 2. budur
Wariorlar ağır diye bu listede belirgin değil

İtem bulma Kolaylığı

Wizard Çünkü Herkes Wizard Kasıyor 72 staffları 5mden bile gördüm:)+5i hemde adam yalnışlıkla yazmış :D
Rogue/warior eşit gibi serverine değişir ama rogue daha kolay gibi

Critical(Kritik vuruş)
Dagger(Rogue 2ye ayrılır crossbow(xbow)dagger)
Crossbow
2handed
axe
1handed

Şimdi buildleri yakından tanıyalım
2handed=uzun kılıçlıdır iyi vurur ağır ama sağlam vurur 80+da buffer kadar aranır tankerdir
1handed=kalkanı vardır seri vurur kalkanıyla rakibi itme skili vardır tankerdi
Axe=Çok seridir fazla kasılmaz ama bence harcanan bir build tankerdir
Dagger=Seri+crit+iyi damage=dagger defansı kötürüdür serverlerde kesemyeceği char yoktur bence en iyi avrupa charı
Xbow=Uniqe alajiniz varsa iyi gelir uzak menzillidir hemde çok ultrablooddevili kesen 36lık roguelar wr uzaktan
wizard=damage+kötü defans+süper magical defans=wizard
warlock=savaş içindir adı gibi savaş kilididr çok işe yarar açıcaksanız sonraki bölümde yanına koyulabilen buildi yazacağım
cleric=can basar can ekler kısaca can mana olayları ondadır
bard=hızlandırır

Charların yanında ne gider(Rakı Balık Kadar Uyumlu Buildler)
Wariorların yanında En iyi bard Cleric Rogue Warlock
Roguelarda en iyi yni clericte bardda olur ama bard hız verir dikkat!!!Warlock
Wizard Warlocla iyi bir bütün olur ama bence bard verilmelidir
Warlock Wizard rhat kasmak için ölümsüzlük iksiri için cleric
cleric bard/wizard
bard cleric/wizard

Şimdilik Bu Kadar Bakın Bu alıntı falan değil charlarım taxide emek ettim yazdım....
Sabit Olursa Sevinirim...
Fikrinizee Ters Düşen Şeyler Warsa Hemen saldırmayın Bende insanım ayıp oluyor...
Saygılar eski boroforamir yeni SirNuker

Glavier ve blader eu ların en çok zorlandığı char ilk olarak. Ikinci olarak ise warrior buildler hariç diğer tip eu ların tam olarak pvp ye uygun charlar olduğunu söyleyemeyiz. Üçüncü olarak cleric tek başına bir build olur. Ilginçtir ama az hp sine rağmen kendine phy-mag defence basma ve healleme sayesinde pvp lerde baya dayanıklı olabilir ayrıca güzel atack skillerinede sahip. Iyi bir spot seçtikten sonra tüm eu charlar bota bırakılabilir sorun olmaz.Wizard yan skill olarak bard ya da warlocka ihtiyaç duymaz ona gerekli olan clerictir.

bunlar benim görüşüm senin görüşün doğru veya benimki doğru diye bişey yok sadece emek ettim millet alıntı yapıyor direk sabit biz çalışıp yapıyoruz sabit yokmu:S hatalarımı söyleyin bari...

boroforamir demiş ki:
bunlar benim görüşüm senin görüşün doğru veya benimki doğru diye bişey yok sadece emek ettim millet alıntı yapıyor direk sabit biz çalışıp yapıyoruz sabit yokmu:S hatalarımı söyleyin bari...
sabit yapılması için paylaşım yapıyorsan yazık...
bilgi paylaşmak için yapıyorsan eyvallah... :coffee:

bilgi paylaşımı için yapıyorum ama değerli olduğunu düşünoyrum sabit yapılması düşüncelerimin değerli olduğunu gösterir

bu yazdıklarının hepsini sabit mesajlarda görebilirsin.Dikkatli bir okuyucu hangi karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğunu çok rahat şekilde anlar.
yine de uğraşıp paylaştığın için teşekkürler.

boroforamir demiş ki:
bilgi paylaşımı için yapıyorum ama değerli olduğunu düşünoyrum sabit yapılması düşüncelerimin değerli olduğunu gösterir
Herkes bir çok paylaşımda bulunuyor bunlardan iyi ve herkes tarafından kabul görülebilcekler sabit oluyor.Senin de dediğin gibi bunlar senin şahsigörüşlerin ve bana göre yanlış olanları yazdım.Paylaşımın için teşekkürler ama malesef sabit topic olması için yetersiz bir başlık.

Adı anılan birisi olmak istiyorsan buna sen değil site karar verir kendine gelen en ufak eleştirilerde bu denli tepki gösterirsen yanlış yoldasındır. Önce doğru yolu bul sonra o yolda iyi işler yapmaya çalış ki adından bahsettir. Sanırım daha yolun başında sayılırsın...

RoyalFlush

Bilgiliyim
güzel paylaşım yapmışsın.eu lar hakkında bilgisi olmayanlar için okunması gereken bir konu.
ps:sabit olmasada iyi bir başlık. 2.3. sayfalara kolay düşeceğini sanmıyorum.

boroforamir demiş ki:

Senin yaşının 14 olduğunu söyleyerek daha yolun başında olduğunu söylüyorum.Konuyu daha fzla uzatma.Paylaşımını kendine göre yaptın konuda daha fazla görüntü kirliliğ yapmazsan topic için iyi olacaktır.

Yukarı Alt