Takımı
Besiktas
Ewet arkadaşlar sizlere sorum basit.Bugune kadar hep çin çar actım.Yaptıgım plvl carlarındada eu genelde wiz olarak istendi ve acıkcası pek hosuma gitmedi.Tek sevdiğim 35 lvl wiz ile tg kesmekti.Ama wiz car acmıyacagım.Ben crossbow/cleric olarak bi car acmayı dusunuyorum ama sizlerden gelecek yorumlarla tam olarak kafamda bi car oturtacagım.Chın car onermeyin full int bower dan tut nuker spear'a kadar 100lvl carlarım hala mevcut.Ama eski serverımda calınan cardan sonra arkadasları bırakmamak acısından bi car kasacagım.Kasmasında problem olmaz arkadaslar full taxi cekcekler sağolsun.Sizden istediğim ;
1-Carın skill mastery bolumu ?
2-Giyeceği giysi turu ?
3-Ve kısaca hangi skillerin acılacagı (yani 1.2 sıra vs.)
Mümkünse kısa cevaplar değilde tam acıklamalı bir arkadas el atarsa daha cok makbule gecer.
Şimdiden teşekkürler bakan bakmayan,yorum yapan yapmayan herkese :muck:

Chenq demiş ki:
bana kalırsa 2h warrior/bard
giysi türü heavy armor
açıcağı skiller ise bu topicte=http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=605&t=116111
Aynısını ben yabdım bende öneririm :wink1:
Warior/Bard + Heavy Armor Two Hunded' a ait olan tüm skill ve buff skilleri uplamalısın bence .
Gerekicekdir party'de oLsun pvp'de olsun .
Zaten fazla bir Sp'ye de ihtiyacın olmuyucak .
Ong Farm oLarak 250 k Sp yapsan sana yeter . :wink1:

Ps : 100 Lv Full Farm için 800k civarında Sp gerekiyor .
Ama 250 k benim tercihim . (Çünkü 0 Gap bile olsa kasarkende Sp gelicek)

Takımı
Besiktas
ExcLusivE demiş ki:
Chenq demiş ki:
bana kalırsa 2h warrior/bard
giysi türü heavy armor
açıcağı skiller ise bu topicte=http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=605&t=116111
Aynısını ben yabdım bende öneririm :wink1:
Warior/Bard + Heavy Armor Two Hunded' a ait olan tüm skill ve buff skilleri uplamalısın bence .
Gerekicekdir party'de oLsun pvp'de olsun .
Zaten fazla bir Sp'ye de ihtiyacın olmuyucak .
Ong Farm oLarak 250 k Sp yapsan sana yeter . :wink1:

Ps : 100 Lv Full Farm için 800k civarında Sp gerekiyor .
Ama 250 k benim tercihim . (Çünkü 0 Gap bile olsa kasarkende Sp gelicek)
Hmm pekala o zaman farm işi kolay sp carları ztn suanda kastıgım 6tane var (niye 6tane kasıyon dicekseniz 5'inin musterilerine satıldı 1hafta içinde bitip teslim edilcek.)Diğer 1'ide bnm kendi carım yanına bide bunu ekliyorum o zaman party full doldu.2'nizede yorum için teşekkürler. :P

bky

rank8
crossbow/clerik çok iyi bir seçim crossbow tüm skiller max olacak zaten dagger açma gereksiz sp bol diyorsan aç
ligth armor giyeceksin full str vereceksin
clerikte sadece kendine yararı olan skilleri aç bence buffer değilsin resi aç ama
aynı chardan benimde var süper her yönden :thumbsup:

Dual Axe - Cleric + Heavy Armor == > Hem farkLı hemde oturakLı sagLam bir yapıLandırma Uniq İçin baya şans Gerek Ancak Pvp De Saglam

Yada ;

1H Sword - Cleric + Heavy Armor == > Saglam DayanakLı + guzeL blockLu Bı Kalkan , Wizardına Blade'ine Hepsine Gider uzun Bi Pvp ardından Sen Kazanırsın dıye dusunuyorum

Yukarı Alt