Avril Güzelmi? Çirkinmi?

• A)Güzel

Votes: 19 33,9%
  • B)İdare Eder

Votes: 9 16,1%
  • C)Çirkin

Votes: 2 3,6%
  • D)İğrenç Ötesi

Votes: 7 12,5%
  • E)Avril'ı Sevmeyen Ölsün

Votes: 19 33,9%

• Total voters
    56
çirkin ve iğrenç ötesi diyen arkadaşlar aranıyor bulana 500 ytl :D bu insan evlatları heralde güzelden anlamıyolar

Yıllar önce Kimse Avril'i tanımazken Keşfettiğim. Şimdi ise 8 yaşındaki çocugun elinde Avril posteri
Dolayısıyla Artık sevmiyorum. ama güzeldir güzeeel ^^

Hiç sevmem. Öyle çok güzel biride değil.Ondan daha fazla güzel, daha fazla tatlı hatun kaynarken neden her evin bütün duvarlarına avril posteri asılır onuda anlayabilmiş değilim. Ama sevenede sevme demem. Zevkler ve Renkler tartışılmaz.

Bu arada Benim favori Hatun um artık Milla Jovovich Hem fiziğiyle hem yüz güzelliğiyle 4/4 lük :wink1:

Respect demiş ki:
Bu arada Benim favori Hatun um artık Milla Jovovich Hem fiziğiyle hem yüz güzelliğiyle 4/4 lük :wink1:

yanlız bu hatun cok tehlıkelı ha sılah falan hem kendısı zombıe avcısı dıkkat ert senıde zombıe dıye avlamasın yanlıslıkla :D :D :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
babako88 demiş ki:
Respect demiş ki:

yanlız bu hatun cok tehlıkelı ha sılah falan hem kendısı zombıe avcısı dıkkat ert senıde zombıe dıye avlamasın yanlıslıkla :D :D :mrgreen:
Bu tuttumu bırakmaz :mrgreen:

babako88 demiş ki:
Respect demiş ki:

Residen evil serisinden tanınan bu hatunun son filmdeki giysisine hastayım bitiriyor beni onun dışında spider mande mary jane rolündeki kadın yani kristina dunst sanırım yanlış yazmadıysam hayranyım.

Avril'i hiç sevmiyorum artık.
PHrulezzzzzzzzzzzz :popcorn:
Şu güzelliğe bak 8O 8O 8O
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Bana çok itici geliyor bunun sebebi Avril değildir ama küçücük velet hayranlarıdır sanırım. Önüne gelen Avril'e aşık oluyor avatarları, imzaları falan hep Avril.. Bu yüzden hiç beğenmiyorum. İdare eder dedim ama. :roll:

addIcFb

Aileden
Titus Pullo demiş ki:
Hiç sevmem. Öyle çok güzel biride değil.Ondan daha fazla güzel, daha fazla tatlı hatun kaynarken neden her evin bütün duvarlarına avril posteri asılır onuda anlayabilmiş değilim. Ama sevenede sevme demem. Zevkler ve Renkler tartışılmaz.
500 ytl kazandınızzz :mrgreen:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
güzelliğine güvenen züppe bi kız gelsin de Şebnem Ferahla birlikte sölesin söylediklerinin tek bir harfi duyulmaz Şebonun o muhteşem sesinin yanında... sadece fizikle olmaz :coffee: onun gibileri anca erkekler ulaşılmaz kişilik olarak görür :lol: ankete oy vermicem değersiz biri bana göre 8)
Şebnem Ferah 4ever :headbang:

kardesım kadının yeteneklerını kıskanan varsa soylesın arkadas gıbı beyenmeyende soylesın beyenen de ama kıskanclık yok :thumbsup:

Yukarı Alt