1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

AVG'ye önemli ödüller!


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  AVG Internet Security Birçok Sertifikayla Ödüllendirildi.

  Amsterdam- Dünyanın en popüler ücretsiz anti-virüs yazılım geliştiricisi AVG Technologies, Internet Security (İnternet Güvenliği) ürünü için aldığı önemli endüstri ödüllerini açıkladı.

  AVG Internet Security, İngiltere merkezli Virus Bülteni’nin VB100 sertifikasını kazandı. Ayrıca; AVG Internet Security’nin küçük işletme ve ağlar için olan versiyonu ise, Business Solution Dergisi’nin aboneleri tarafından E-posta ve Son Nokta Güvenliği olmak üzere iki kategoride “Best Channel Product (En İyi Ürün)” seçildi. AVG Internet Security, West Coast Laboratuarları tarafından da Checkmark Anti Malware Dynamic sertifikasını alan ilk ürün oldu.

  AVG Internet Security, VB100 ödülünü kazanmak için VB test laboratuarlarında karşılaştırmalı VB test kriterlerine tabi tutuldu ve kriterleri geçerek sertifikayı almaya hak kazandı. AVG İnternet Security, Reactive Protection (Reaktif Koruma) olarak tanımlanan testte en yüksek başarı gösteren ilk üç üründen biri oldu. Reaktif koruma yüzdesi ilk olarak testten üç hafta önce görülen yeni öğelerin denetlenmesini değerlendiriyor.

  VB100 ödülüne hak kazanmak için temel gereksinimler;

  • WildList Organization tarafından ‘’In the Wild’’ vahşi diye tabir edilen kötü amaçlı yazılımları %100 tarıyor olmak
  • Virus Bülteni’nin bilinen temiz dosyalarının taranması esnasında hatalı olarak pozitif sonuç çıkarmamak

  Business Solution Magazine (SBS) AVG Internet Security Small Business Server’ı E-posta ve Son Nokta Güvenliği kategorilerinde Best Channel Product ödülüne layık gördü. AVG Internet Security, Microsoft Windows Small Business Server, ağları casus yazılımlar, arka planda çalışan programlar, truva atlarına, istenmeyen e- postalara karşı koruyor. Ayrıca merkezi yönetim ile izleme sağlıyor ve otomatik güncellemeler küçük işletme ağının her bileşenini koruyor. Bu özellikler yöneticilerin ve IT çalışanlarının işini önemli ölçüde kolaylaştırıyor. AVG LinkScanner, AVG Internet Security’nin parçası olarak kullanıcılara sağladığı gerçek zamanlı koruma ile internette güvenli bir şekilde sörf imkanı sağlıyor.