1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

AverMedia'dan minicik TV kartı: AverTV Hybrid NanoExpress!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  AverMedia'dan minicik TV kartı: AverTV Hybrid NanoExpress!

  TV kartı denince ülkemizde ilk akla gelen markalardan olan Avermedia, dizüstü bilgisayarlar için geliştirdikleri yeni bir TV kartını Türkiye pazarına sunuyor. Kartın adı AverTV Hybrid NanoExpress ve özelliğiyse, gerçekten çok ufak boyutlarda olması.

  ExpressCard tipinde bir kart olan AverTV Hybrid NanoExpress, dizüstü bilgisayardaki kart yuvasına takıldığında dışarı taşan bir parçası olmuyor. Daha önceki benzer kartlardaysa, her zaman yuvadan dışarı taşıp çıkıntı yapan bir bölüm olurdu. Bu yapısal özelliği sayesinde, Hybrid NanoExpress'i yuvaya bir kere takıp, orada unutmak mümkün.

  Hem analog yayınlarla, hem de DVB-T yayınlarıyla uygun olan kartın bir özelliği de, dizüstü bilgisayarınıza video girişi olanağı sağlaması. Kartın sağladığı kompozit video girişine oyun konsollarından kameraya kadar istediğiniz cihazı bağlayıp, dizüstü bilgisayar ekranından görüntü alabiliyorsunuz. Windows Media Center uyumlu olan kart, TV görüntülerini yüksek çözünürlüklerde kayıt olanağı da sunuyor. Ürün, Türkiye pazarına Multimedya A.Ş. tarafından sunulmakta.

  [​IMG]