:beer: Avenger'in Kuponlar Mekanı :beer:

Pazar Bankosu

- Resim Silinmiş.​

Güncellenecektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Süpriz kuponda Vitesse macını yazamadım 1860 Münih tuttu.. Diğerindede Tothenam 2-0 Dk 69 Man u 1 - 1 Chelsa dk 69 İyi oynayan taraf Chelsea :)

Psg maçı alacak biraz zor olsada diye düşünüyorum.
şuan devam eden bir kuponum da barca ,wolsburg,marsilya kaldı..

BARCA'dan korkuyorum ^_^

Avenger demiş ki:
:beer: Avenger'in Kuponlar Mekanı :beer:

İyi oranlı Süpriz Kupon

- Resim Silinmiş.

Pazar Bankosu

- Resim Silinmiş.​

Güncellenecektir.
Güncellendi :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
avenger bnce totenham a hıc çifte şans vermıcekdın macı seyrettınmı bılmem totenham cok iyi bi takım kadrosu bu sene cok güçlü ve beraberlık ve mac kaybetme gibi bi durumu dusunmuyolar
1965 den berı sezon a yapdıkları en iyi baslangıc oldu cunku haftaya manchester United la oynucak bnce ondada totenham a vermelısın :thumbsup:

sinanar demiş ki:
avenger bnce totenham a hıc çifte şans vermıcekdın macı seyrettınmı bılmem totenham cok iyi bi takım kadrosu bu sene cok güçlü ve beraberlık ve mac kaybetme gibi bi durumu dusunmuyolar
1965 den berı sezon a yapdıkları en iyi baslangıc oldu cunku haftaya manchester United la oynucak bnce ondada totenham a vermelısın :thumbsup:
Tothenam bu sene cok iyi ama şu sıralar riske girme gibi bir lüksüm yok o yüzden çifte şans verdim :beer: Man und maçına gelince o maca kesinlikle oynamam oynasam bile üst oynarım :mrgreen:

maca oynba dedım cunku manu da def takı tum onemlı admalr sakat bu yzuden bazı sıkıntıları var kadrosu bu kadar ıyı olan totenham sorun u olmuyan lıverpool u 2-1 yenıyo sa def de sorun u olan manu yu da yener bnce

Yukarı Alt