Woops pakedi yapcağım henüz 18'e 25 30 gün olduğu için pakedi yapamıyorum
prosüdür 18 ila 25 yaş arası kişilere geçerli paket 'avea kullanıp (woopslu olmayan veya faturasız kişi varmıdır yardım edebilicek?)
gerekçe TC kimlik no dur. sadnessla1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Always rumuzlu uyeden alinti yapildi
Always demiş ki:
Bu mesaj Phaldor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Phaldor demiş ki:
avea woops alirsan pisman olursun gardes
hiç sanmıyorum pakedi çok avantajlı ve etrafımdaki her kişi kullanıyor
Bende kullanıyorum , 100 lira olan faturam 28 liraya falan düştü.Umarım bulursun birisini

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj Always rumuzlu uyeden alinti yapildi
Always demiş ki:
Bu mesaj Phaldor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Phaldor demiş ki:
avea woops alirsan pisman olursun gardes
hiç sanmıyorum pakedi çok avantajlı ve etrafımdaki her kişi kullanıyor
Bende kullanıyorum , 100 lira olan faturam 28 liraya falan düştü.Umarım bulursun birisini
etrafımda o yaşta olan çok kişi var hocam sorun (kayıt yapmak için avealı olmak lağzım)
e herkesde avealı değilki sadnessla1 )

Takımı
Fenerbahce
Çevrendeki herhangi birini kullanıcı olarak gösterip TC'sini kullansan burdakilere göre daha rahat bulursun diye düşünüyorum.
Avea Woops kullanıcısıyım hiç bir sıkıntı yok, pişman olma olayı da yok yani :)

Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:
Çevrendeki herhangi birini kullanıcı olarak gösterip TC'sini kullansan burdakilere göre daha rahat bulursun diye düşünüyorum.
Avea Woops kullanıcısıyım hiç bir sıkıntı yok, pişman olma olayı da yok yani :)
çoğu kişininkini denedim sırf avealı değil diye sıkıntı yaptı.

Takımı
Fenerbahce
TC hiç bir operatöre kayıtlı değil ise problem olmaz diye biliyorum yani önceden bildiğim kadarıyla olmuyordu. Umarım kısa sürede geçiş yapabilirsin.

Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:
TC hiç bir operatöre kayıtlı değil ise problem olmaz diye biliyorum yani önceden bildiğim kadarıyla olmuyordu. Umarım kısa sürede geçiş yapabilirsin.
teşekkür ederim hocam olmadi:

seskes

valla ben kullnıyom googleda ismimi aratiyom 6 dakika fln sürüyor :dd

Askerde ben de dahil herkes avea woops kullanıyor :) Gayet avantajlı daha ucuzu varsa gösterin, ben bulamadım. Hemde Hakkari'de Van'da gayet iyi çekiyor :) Bence 18e girene kadar sabret biz 65 gün cep telefonuna elimizi surmedik :D

Takımı
Galatasaray
25 30 gün bekle ne olur ki?
bu arada woops nedir ben vodafone geçmiştim turkcellden 2 sene önce interneti cartı curtu her şeyi var fazla miktarda 22tl mi ne... nasıl 100 lira gibi faturalar ödüyorsunuz anlamıyorum zaten :)

Takımı
Galatasaray
benimki taahhütsüz. Ne ttnete ne aveya hiç bir yere taahhüt vermem yeminliyim :D

Benim istediğim cepte 2-4 gb kotali ama sınırsız internet ve 100-200 dakika her yöne konuşma 30 40 liraya böyle bi paket bulamıyorum. woops süper 3lü paket konuşma sms yönünden çok iyi ama sınırlı 2gb az bence, 500 dakika yerine 250, 5000sms yerine hiç vermese de olur ama internet yavaslasa da sınırsız olsun istiyorum yok mu böyle bi ikili?

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Benim istediğim cepte 2-4 gb kotali ama sınırsız internet ve 100-200 dakika her yöne konuşma 30 40 liraya böyle bi paket bulamıyorum. woops süper 3lü paket konuşma sms yönünden çok iyi ama sınırlı 2gb az bence, 500 dakika yerine 250, 5000sms yerine hiç vermese de olur ama internet yavaslasa da sınırsız olsun istiyorum yok mu böyle bi ikili?
Avea Woops'da 500dk/5000sms/2gb internet diye geçen bir paket var 23TL[FATURALI] Net 2gb diye geçiyor fakat 1gb kullanımın hızlı gerçekleşiyor, 1gb'dan sonra internet sınırsız oluyor. Tabii ki dediğin gibi hızı düşüyor ama istediğin gibi sınırsız internete dönüşüyor :) Tabii ki yaparken bunu bayiye sorarsan daha düzgün anlatım yaparlar sana :) Ben bayide sormuştum 1gb dan sonra hız düşüp, sınırsız kullanıma geçiyor demişlerdi :nod:

Edit ; "Woops'un sitesindeki açıklama"

Faturalıyım. Dahası var mı?

•Kampanyaya YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
•24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺
•24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum.☺
• İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.
•Kampanyadaki aylık ücret indirimleri ve internet faydası kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
•Kampanyayla sunduğum internet kullanım hakkı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor.
•Kampanyaya sunduğum internet kullanım hakkını tarifendeki internet kullanım hakkın bittiğinde kullanabilirsin.
•Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir☺
Başka bir hatta transfer edilemiyor, bilgin olsun.
•Hattın iptal olursa veya faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yaparsan, S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer bir tarifeye geçersen tarife aylık ücret indirimlerin ve ücretsiz 1 GB internet hakkın ilgili fatura dönemi sonunda iptal ediliyor. ☺
•S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasızdan geçiş yoluyla kayıt olduysan, eğer ilk fatura döneminde tarifenin 15 günden fazla süre kullandıysan kampanya ile sunduğum aylık ücret indiriminin tamamını kaparsın. 15 günden az kullanım yaptıysan indirimin kullandığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
•S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
•Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlandıysan, bu kampanyadan yararlanamazsın. Aynı şekilde bu kampanyadan yararlandıysan Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanamazsın.
•Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
•Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
•“Ben bu fırsattan vazgeçtim!” dersen, IPTAL YENIYIL yazıp 4545’e göndermen yeterli. (Demeyeceğine eminim☺)
•Kampanyayı 30 Nisan 2014’te bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut☺

Yukarı Alt