Merhaba arkadaşlar Avea kullananlar internet hızından memnunmusunuz cep telefonunda ? yada Vodafone Kullanıpta memnun olanlar ?
Turkcell güzel olduğu kadarda pahalı :/

Kullanacaksan turkcell kullanacaksın diğerleriyle çok problem yaşarsın.

Hermaphros demiş ki:
Kullanacaksan turkcell kullanacaksın diğerleriyle çok problem yaşarsın.
Şuan Turkcelim fakat net paketi yetmiyor aşırı pahalı daral:

Takımı
Besiktas
vodafone'da da hic bir sikinti yasamadim sahsem hiz konusunda,takilma vs vs konularinda. onerebilirim

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Vodafone berbat. Sinirsiz internet kullaniyorum - fiyati gecekten harika 14TL aylik gerci bitirmisler kampanyayi eski uyeyim diye kesmediler benden - lakin benim netimin 3G ceken hali Turkcell hattimin AKK'sinden daha yavas dusun bir de Vodafone'un AKK'ye gectigini 200mb'dan sonra? Mecidiyekoy'de Vodafone bayisinde netin acilmadigini gordum ben daha otesi yok ki :D

Ufuk sizin oralarda vodafone hızlı çeker istanbulda yoğunluktan dolayı yavaş olduğunu düşünüyorum.

Vodafone 1GB alıp denemek lazım :) Vodafoneye geçicem yeni telefon alınca net paketi lazım oluyor .

Şu yasıma kadar turkcell harici mobile internet kullanmamıtım ta ki vodafone'nun mobil modemi olan vodemnet'in alana kadar hay almaz olaydım en ulu orta yerde bile 3g kopup gidiyor. Kaliteli hizmet istiyorsan turkkcell alacaksın abi hem aldığı verdiği belli vodafone avea gibi gizli gizli düdüklemiyorlar sizi, paketimiz bu işinizi gelrse diyorlar en azından.

Takımı
Galatasaray
malesef öyle turkcellin 3gsi gerçekten hızlı, avea vodafonela falan karşılaştırılmaz. Çok pahalı olmasına rağmen ben de mecbur turkcell :(

Takımı
Fenerbahce
Vodafone kullanıyorum, hiç bir problem yaşamadım şuana kadar. İnternetimden de memnunum :) Turkcell'den geçtim bende zaten fiyatları yüzünden :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Bro aveada 2 gb a kadar gızlı sonra yavaş bildiğim kadarı ile :)
1gb sonrası AKK

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt