Arkadaşım paylaşımın çok guzel ellerine sağlık , lakin gün içerisinde 10 dafe ''up'' diyerek guncelliği belirtmene gerek yok , zaten bir satış ilanı vb. olmadıgından her zaman yorum alacak bir topic!!!İlla guncelliği belirteceğim diyosan tek post altından da belirte de bilirsin topic boşuna kirleniyo...

çok teşekkürler (ya ben busiteye yeni üyeyim ne kadar güzel bi siteymiş) emeğine sağlık arkadaşım

arkadaşım indirdikten sonra önüme bişey geldi hiç bişey anlamadım indirmeden sonrasını anlatırsan sevinirim şimdiden teşekkürler :))

arkadaşım indirdikten sonra önüme bişey geldi hiç bişey anlamadım indirmeden sonrasını anlatırsan sevinirim şimdiden teşekkürler :))

ya arkadaşımya bu linkler ölü ta daben açamıyorum şu videoları ya gelirsen bi buraya konu açıp anlatırmısın

ya arkadaşlar bu avatarın son bölümünü indirdim winrar dan çıkarttım izlemek için tıklayınca Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir. diyor lütfen yardım edin

Yukarı Alt