ironeyenin imzasındaki kız varya - Resim Silinmiş. şundan yapıver kardeş yinede saol

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
HaveKinqGlavie demiş ki:
ironeyenin imzasındaki kız varya - Resim Silinmiş. şundan yapıver kardeş yinede saol
kardeş orda kızı istemesen olur mu tek bnde olsun istiyomda daha sonrada sanada çalıntı fln yapdı demesinler :muck:

he bu arada bluelight sabah bu mesaja bak bnim user bardaki kızı aşşağı yukarı kaydırabilir msn yani hareket etsin yukarı aşşağı fln yaparsan çok tşk ederim :muck: :beer:

Blue Bana Aang'ın Assa Yukari Oynayan User Barından Yapar Mısın Avatar 4EveR yazsın. Saol Şimdiden

Blue Bide Fazla Olmazsa Bana Aang'ın Avatara Dönüşürkenki Halini Gosteren Bi 100x100 Gif Yapabilir Misin Avatarıma Koyucamda Zahmet Olmazsa Şimdide Thanks :muck:

Bide

Bunlar var üstüne yazıda yazabilirim :) Diger resimler çok saçma geldi resim resim ilerliyor .

Ohaa xD Kart İsegi Yok Ama sırayla kartalr olcak ^^ Azulanın Sırasını bekle 2 Zuko 3 Aang 4 Toph ...

BlueLight bana imza pls :D seninkine benzeyecek Aang olacak ExL member yazsın AvataR Fun Club Yazsın thx arkayada kafana gore takıl :wink1:

Birazcık Uğraştım Ama Fazla Güzel Olmadı Macromedia Fireworks ile Yapiyorum Daha Tam Olarak Kullanmayı Ogrenemedim İnsallah Beyenirsiniz..
- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt