1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Avant Browser


 1. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Avant Browser kullanıcılara aynı zamanda birden çok web sitesini gezmelerini sağlarken bütün istenmeyen pop-up pencerelerini ve flash eklentilerini otomatik olarak engelleyen bir internet tarıyıcısı. Entegre temizleyicisi ile kullanıcılara tüm özel bilgilerini ve kalıntıları temizlemesine yardımcı olan bu program güçlü bir alternatif olarak göze çarpıyor.

  İçerdiği Yahoo ve Google arama motorları ile kullanıcıların resim, grup, dosya, şarkı sözü ve haber gibi internette çok aranan şeylere daha kolay ulaşmalarına yardımcı oluyor. Flash media, resim, video, ses ve ActiveX komponenti gibi dosyaların yüklenmelerini engelleyebilme özelliği ile kullanıcıların bant genişliğini istedikleri gibi kullanabilme imakanını veren tarayıcı böylece çok hızlı gezinti olanağı sağlıyor.

  Tarayıcının bazı özellikleri ise şöyle;

  Online Profil Deposu
  Kullanıcının Bookmarklarını, ayarlarını Online Depo hesabında saklıyarak istenildiği zaman farklı yerlerden aynı profile sahip olmalarını sağlıyor.

  RSS Okuyucusu
  Kullanıcılara RSS/ATOOM beslemelerini okumalarına izin veriyor, tıpkı web sayfalarını gezer gibi. Kullanıcılar favori beslemeleri isterlerse bookmark olarak saklıyabiliyor.

  Otomatik Doldurma
  Kullanıcılara web şifrelerini hatırlamalarına yardımcı olarak formları dolduruyor.

  Mouse Hareketleri
  Mouse hareketleriyle kullanıcılara sık yaptıkları gezinti operasyonlarını yapmalarını sağlıyor.

  Popup/AD Bloklayıcıları
  Kolaylıkla istenmiyen AD (Reklam) bannerları, Flash ADsleri ve pop-up pencerelerini otomatik olarak engelliyor ve bant kullanımı en aza indiriyor.

  Özel İçeriği Koruyor
  Kullanıcıların özel bilgilerini gezilen sayfaların en ince kırıntısına kadar temizleyerek koruyor. Girilen URLler, Otomatik Tamamlamalar, Çerezler, Geçmiş, Geçici İnternet Dosyaları vs.

  Avant Browser açılan bütün pencereleri durdurulabiliyor, yenileyebiliyor kapatılabiliyor hemde sadece tek bir tıklama ile. Benzer web siteleri sekmesiyle gezdiğiniz sayfalar ile ilgili olan sayfalarıda size gösteren tarayıcıyı popüler tarayıcıların yanına bir alternatif olarak düşünüp kullanabilirsiniz.
  Download
  http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=14075
  Download