1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Autodesk PROJECT DRAGONFLY


 1. StormHero

  StormHero rank8

  Kayıt:
  12 Ekim 2007
  Mesajlar:
  776
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Prusias ad Hypium

  Autodesk, PROJECT DRAGONFLY ile

  7''den 70''e herkese tasarımın keyfini yaşatıyor

  [​IMG]


  İnşaat, makine, endüstri tasarımı, mimari ve sinema alanına yönelik yenilikçi yazılım teknolojisi konusunda lider şirketlerden biri olan Autodesk, Project Dragonfly ile herkese çevirim içi olarak, hiçbir yazılıma gerek kalmadan tasarım yapma imkanı sağlıyor.

  Project Dragonfly''ın altyapısını oluşturan teknoloji sayesinde her kullanıcı tasarım bilgisi olsun olmasın, hayallerindeki evi projelendirme ve görselleştirme olanağına sahip oluyor.

  Project Dragonfly ile fikirleriniz 2B ve 3B olarak şekilleniyor!

  Project Dragonfly sayesinde, simulasyon oyunlarında olduğu gibi zevkinize uygun yeni bir ev yaratabiliyor, ya da evinizi baştan şekillendirebiliyorsunuz. Ev dekorasyonu ve yenilemesine yönelik web tabanlı bir uygulama olan ve başlangıç seviyesindeki ''tasarımcıları" hedefleyen Project Dragonfly''ın sunduğu tasarım araçları, evinizin ya da odanızın kat planını kolayca çizmenize ve dekore etmenize olanak sağlıyor.

  Tasarım aşamasında sunulan araçlar ile duvar, pencere, kapı gibi yapısal öğeleri istediğiniz gibi yerleştiriyor, mobilya, elektrikli aletler gibi bir evde bulunması gereken her türlü öğeyi menüden seçebiliyorsunuz. Üstelik çalışmanızı hem 2 boyutlu, hem 3 boyutlu olarak izleyebiliyorsunuz. Arka planda Autodesk Revit teknolojisini kullanan ikinci SaaS (hizmet olarak yazılım) çözümü olan Project Dragonfly, profesyonel tasarımcılara kat planı ve dekorasyon planlarını Revit RVT dosyasına da aktarma olanağı verirken, aynı zamanda tasarımları sitede saklayarak daha sonra üzerinde çalışma fırsatı tanıyor. Yaptığınız çalışmaları JPG, DWG dosyası olarak da kaydetmenizi sağlıyor.

  Project Dragonfly size birden fazla tasarım yapma, diğer kullanıcıların çalışmalarına bakabilme ve beğendiğiniz bir tasarım üzerinde çalışabilmek için gerekli tüm teknolojiyi sunuyor. .

  Mart ayında hayata geçen Project Dragonfly ile tasarımın keyfini çıkarmak için: http://dragonfly.autodesk.com/