Arkadaşlar dünden beri auto traning gitmiş ve ayarlar dagılmış halde öncedende olurdu ama düzelirdi bu kez düzelmiyor botu tekrar indirip kurdum yine olmadı kredimde var yardım edersiniz sevinirim iyi forumlar.

connect to backup serwerı işaretlediysen ve hala gelmiyorsa beklemek zorundayız benim pcde olmuo connect to backup server bot klasörünün içindeki charge ada connect diorum login success yazısı gelmiyor mecbur beklicez

Kardeş bendede olduydu botun klasörlerini silip tekrar kur önceki config dosyalarını falan içine atma oyuna gır 5 dk lık bır ayar yap ıdd pass gir connect to backup serverı ısaretle

yukardaki arkadaşların söylediği çözümleri daha açık şekilde anlatayım:

1. Eğer connect to back up server ve Use TCP seçenekleri işaretli değilse,işaretleyip Bot Login tuşuna tıkla.
2. connect to back up server ve Use TCP işaretli ise ve Auto training yoksa , bu 2 seçenekteki işaretleri kaldırdıktan sonra Bot Login tuşuna tıkla.

Bunlara ek olarak
> kredini kontrol et. Buradan kontrol edebilirsin.
> Sistemini 1-2 gün geri çek. Auto training aktif olduğu güne çekip botu tekrar rardan çıkartıp ayarlarını tekrar yap.

dostum chargedan da login olamıoruzki ordaki backup servera tıkladıgımda da ... cıkıo bekliorm login olmuo backupı işaretleince de olmuo ya bu sro bot harbi igrenç bi bot ya

X-Hacker demiş ki:
genelbı sorun yok bende takır takır :D
Genel sorun.. Bazılarında çalışıyor bazılarında çalışmıyor. Serverlerde sorun var Çalışmayan bir servere denk gelirsen Senin auto da gider

Morwena

Buralıyım
bu dc ler ya botun serverından kaynaklanıyor yada @ Silkroad'tan :wink1:
Bot'u silip yenden yükle conf dosyası hariç hepsini yenden kurmayı dene :wink1:

Morwena demiş ki:
bu dc ler ya botun serverından kaynaklanıyor yada @ Silkroad'tan :wink1:
Bot'u silip yenden yükle conf dosyası hariç hepsini yenden kurmayı dene :wink1:
%99.99 Bot serverinden Bu aralar Çok sorunlu bot serverleri.

Morwena

Buralıyım
0x33 'te de Dc yakınmaları başlamış %100 Isrobot Serverından kaynaklanıyor ... :wink1:

yani dün çok sıkta başladı dc ondan önceki günler yemiyodu serverlardaki sorunlar düzeltilecekmi acaba?

Yukarı Alt