Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce SroBot 1.86 aldım. 8 saat kullandım ve oyundan çıktım. Şu an 96 kredim var. Fakat botu açıp oyuna girdikten sonra bota login olunca auto training ve dolayısıyla freshe basınca çıkan skilleri göremiyorum. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

şehirden şehire ışınlan birkaç kez dene olmassa botu sil ve tekrar yükle Rolling Eyes

Biryerlerde okuyup birkaç kez return scroll kullanmıştım. Ama düzelmedi. Şehirden şehire birkaç kez ışınlanmayla giderilebilir bi sorun mu?

Hem ışınlanmayı denedim, hemde botu silip yeniden yükledim. Ancak sonuç aynı. Varsa daha değişikler çözümler söyleyebilir misiniz?

Avast kullanıyorum. Ama sorun tam olarak şu: Botu elden açıyorum. Ve sağ alt köşeden ona sağ tıklayıp start game diyerek oyunu başlatıyorum. Oyun açılıyor. Home tuşuna basıp pencereyi açıyorum. Bot Id ve Pw yazdıktan sonra logine tıklıyorum. Ancak auto taining yazısı ve dolayısı ile de freshe basınca skiller gözükmüyor. Problemim bu.

Neyse sağolun yardımlarınız için. Sanırım bir çözümü yok bu hatanın.

yaw kaspersky kullanıorum ama engelledım kasper ii botu sıldım yukledım olmuo baska bı cozum ?

galıba Format Atılsa İİ Olucak Cunku Aynı Sorun Bendede Var Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sorunu Çözdum İlk Sayfadakı Connect Backup Server mı Ne Onu İşaretledım extraokk

bak kardesım yapman gereken sey sehıre gıt ıtemlerı bankaya koy return scrool bas sonra ıtemlerı almadan fresh tusuna bas alıyosun headbang2ft9

trapstickz demiş ki:
bak kardesım yapman gereken sey sehıre gıt ıtemlerı bankaya koy return scrool bas sonra ıtemlerı almadan fresh tusuna bas alıyosun headbang2ft9
Aynı sorun bende de var olmuyor.Denedim.

General Sayfasında Connect Backup To Server Sekmesı Var Onu İşaretle Düzelir extraokk

Yukarı Alt