1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Aurelio'ya Cimbom kancası


 1. Lampard_08

  Lampard_08 rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@
  Aurelio'yu transfer etmek isteyen Galatasaray, Tahkim Kurulu'nun kararına göre hareket edecek.

  - Resim Silinmiş.

  Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından 5.25 milyon dolar ödemeye mahkûm edilen Aurelio'yu transfer etmek isteyen sarı-kırmızılılar, Tahkim Kurulu'nun kararına göre hareket edecek. Cim-Bom'un hukukçuları, milli futbolcuyu haklı buluyor

  Galatasaray, Fenerbahçe ile Mehmet Aurelio arasındaki davayı yakın takibe aldı. Milli futbolcuyu yeni sezonda kadrosunda görmek isteyen sarı-kırmızılılar, hukuki süreçten çıkacak sonuca göre hareket edecek.
  Menajer Bayram Tutumlu ile yakın temasta bulunan sarı-kırmızılılar, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun belirlediği 5 milyon 250 bin dolarlık tazminata itiraz eden futbolcu hakkında Tahkim Kurulu'nun vereceği karar sonrasında devreye girecek.
  2 ay içinde sonuçlanması beklenen davada, tek taraflı sözleşmelerin kabul edilmediği belirtilerek, opsiyonun geçersizliği, kullanma şekli ve tazminat hükümlerinin yanlışlığı vurgulandı. Galatasaray Kulübü'nün de Aurelio için gelişmeleri hukukçuları aracılığıyla takibe aldığı öğrenilirken, Tahkim Kurulu'ndan çıkacak karara göre hareket edileceği bildirildi.
  Ancak kurulun Aurelio aleyhine vereceği olumsuz bir karar yeniden Galatasaray ile Futbol Federasyonu arasında gerilime yol açacak. Kulübe yakın hukukçuların, “Futbol Federasyonu tarihinde ilk kez özel sözleşmeyi tescil etti. Buradan olumsuz bir karar çıkarsa CAS'ta istenilen sonuç alınır” ifadesini kullandıkları ve Galatasaray Yönetimi'ni cesaretlendirdikleri öğrenildi.

  Polat Aurelio'yu çok istiyor
  Bilindiği gibi Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel ile Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, 3 ay önce Fildişi Sahili ile yapılan milli maç için İzmir'e gelen tecrübeli futbolcuyla görüşmüş ve prensip anlaşmasına varmışlardı.
  Özellikle Başkan Adnan Polat'ın Mehmet Aurelio için bir hayli istekli olduğu ifade ediliyor. Bu arada bazı menajerlerle görüşmek için Belçika'ya giden futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ile Murat Yalçındağ dün Almanya'ya geçtiler. İkilinin teknik direktör konusuna ağırlık verdiği bildirildi.

  NEVZAT DİNDAR/MİLLİYET
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017