1. Reklam


  1. r-silkroad
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   boşalan

Aurelio şaşkınlığı!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Real Betis Teknik Direktörü Chaparro, Fenerbahçe'nin Aurelio gibi çok yönlü bir oyuncuyu nasıl bıraktığını hâlâ anlayamadığını söyledi, "Onu transfer edeceğimize hiç ihtimal vermedim. Başkana Mehmet ile bırakın küme düşme korkusunu, ilk dörde oynayacak takım olduk dedim" ifadesini kullandı..

  aurelio_milli_alkis.jpg

  Real Betis Teknik Direktörü Chaparro, Mehmet Aurelio’yu övdü, Fenerbahçe’ye göndermede bulundu.

  Onursal Başkan Luis Lopera’ya giderek Mehmet için bizzat teşekkür ettiğini söyleyen Chaparro, “Kendisine Mehmet ile Betis’in altın bir yıl yaşayacağını anlattım. Taraftarın gözünde Mehmet bir idol olmaya başladı. Betis bundan sonra bırakın küme düşme korkusunu, ilk dörde oynayacak bir takım oldu dedim” diye konuştu.

  Fenerbahçe’nin böyle çok yönlü bir oyuncuyu nasıl bıraktığını halen anlayamadığını vurgulayan İspanyol hoca, “Avrupa Şampiyonası’nda onu takip etmiştik ama transfer edeceğimize hiç ihtimal vermiyordum. Çünkü Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olmasından dolayı Mehmet’i bırakacağını zannetmemiştim” ifadelerini kullandı.

  Chaparro, Aurelio’nun ara transferde gitmemesi için ellerinden geleni yapacaklarına dikkat çekerek, “Betis olarak elimizde altın yumurtlayan bir oyuncu var. Onu bıraktık mı taraftara hesap vermek zorunda kalırız. Böyle bir yanlışa düşmeyeceğiz. Zaten kendisi de burada çok mutlu olduğunu söyledi. Takıma da çabuk uyum sağladı. Ayrıca değerini de bir hayli artırdı. Ancak Aurelio bu performansını devam ettirdiği sürece kapımızı çalan çok olur” dedi.