- Resim Silinmiş.

Aurelio 'hülle' yoluyla G.Saray'a gelecek

Cimbom'un, bir plan eşliğinde Real Betis'e imza atan Mehmet Aurelio'yu; Fenerbahçe ile İspanyol kulübünün FIFA'lık olmasından faydalanarak hülle yoluyla Ocak 2009'da alacağı iddia edildi

Galatasaray'ın kapalı kapılar ardında konuşulan ve gizlilik içinde yürütülen Mehmet Aurelio planını Fotomaç ele geçirdi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin, Emre
Belözoğlu'nu transfer eden Fenerbahçe'ye uzun yıllar konuşulacak bir misilleme planı yaptığı iddia edildi. İddiaya göre Mehmet Aurelio'nun bu plan eşliğinde Real Betis'e imza attığı belirtiliyor.

İddialar bununla da sınırlı kalmıyor. Mehmet Aurelio transferi nedeniyle Fenerbahçe ile Betis'in FIFA'lık olacağı ve bu davanın en az 3-4 ay süreceği belirtiliyor. Dava sürerken, Galatasaray, devre arasında (Ocak 2009'daki ara transferde) Mehmet Aurelio'ya hülle yoluyla imza attıracak. Böylelikle de Emre Belözoğlu misillemesi gerçekleşmiş olacak.

KAYNAK:Fotomaç

''Bana Göre Fotomaç ın Yalan Haberlerinden Birisi.''

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yavaş gelsin, 6S mal varlığının hepsini satsa gene alamaz bunu çünki o mal varlığı cash olduğu anda bankalar anında el koyar.

extraloob demiş ki:
yavaş gelsin, 6S mal varlığının hepsini satsa gene alamaz bunu çünki o mal varlığı cash olduğu anda bankalar anında el koyar.
Abi Sanki Galatasaray ın Finansal İşleriyle Sorumlusun :mrgreen: Ztn Galatasaray Almakta istemiyor.EMRezik fenere gelmesinden sonra çıkan kolpa haberler bunlar.Hem Dediklerinede hiç katılmıyorum. Ama Görüşlerine Saygımda var abi :D :D

Titus Pullo demiş ki:
Al işte başlığı okudukdan hemen sonra Kaynak kimdir nedir diye baktım ki Fotomaçmış. Adamların hayatı palavra. Bizede Ronaldionyo gelcekti... :mrgreen:
ronaldinho c.ronaldo messi eto deco vs.vs...

fenerli biri demişti. Fotomaç parasını ödüyecekse etoyu neden almıyalım :D

Gelmesin ya ne işi varmış ortasahamız yeterince iyi hatta süper ihtiyacımız yok onun gibi bir futbolcuya.

POTATOHEAD demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Al işte başlığı okudukdan hemen sonra Kaynak kimdir nedir diye baktım ki Fotomaçmış. Adamların hayatı palavra. Bizede Ronaldionyo gelcekti... :mrgreen:
ronaldinho c.ronaldo messi eto deco vs.vs...
Acaba o saydıklarınızla aurelio bir mi ?

fatalaty demiş ki:
yaw aurelıo ztn acıkladı turkıyede fenerden baskasına gelmem dıe..fotomac sallasın dursun :D ronaldınho-eto'o-shevchenko-konoute-deco vb vb vb bunların hepsı gelse ooo...100 tane yazıolar 1 tanesı dogru cıkıor biz demıstık oluor :D
Tümerde bjkden başka takımda oynamam diyordu.Emre'de öyle dedi.

Aurelio bize gelirse süper olur.Bence iyi oyuncu fenevbahçede kendini baya geliştirdi.

Yukarı Alt