Rocky Balboa

Bilgiliyim

Yunanistan'ın başkenti Atina'da, hükümetin aldığı kemer sıkma eylemlerine karşı sokaklara dökülen halk ile güvenlik güçleri arasında şiddetli çatışmalar yaşanıyor.
Eylemcilerin molotof kokteylleri kullanarak gerçekleştirdikleri saldırılarda bazı polisler yanma tehlikesi yaşadı.

Başta Yunanistan Ekonomi Bakanlığı önünde olmak üzere kentin çeşitli noktalarında göstericiler ile güvenlik ekipleri arasında yer yer arbede çıktı. Polis, kendisine taş, sopa, domates, yoğurt atan göstericileri göz yaşartıcı gaz ile dağıtmaya çalıştı.

Öte yandan gösterici grubundan ayrılan, kendilerini, "iktidar karşıtı" ve "anarşist" olarak adlandıran gruplar, çevik kuvvet ekiplerini adeta molotofkokteyli yağmuruna tuttu. Çıkan ufak çaplı yangınlar kontrol altına alındı.

Protesto yürüyüşünün ardından ara sokaklarda çatışmalar çıkmasından endişe ediliyor.

Ben 2011de ayaklanmalar çıkacak, 2012de küçük çaplı savaşlar sonra gelsin III.WW demiştim... Beni uzaylı ilan etmişlerdi 2007de... sadnessla1

Addicted demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Ben 2011de ayaklanmalar çıkacak, 2012de küçük çaplı savaşlar sonra gelsin III.WW demiştim... Beni uzaylı ilan etmişlerdi 2007de... sadnessla1
Maya takvimi gerçek olucak gibi duruyo.. :confused1:
Biraz saplamalar olacaktır, lakin yinede gerçek olacak... summer4:

Ayrıca Maya takvimi 2012de bitmiyor... Devamıda var ama kayıp... Yazıtlar tam değilmiş yani eksikmiş mevcut kısmı 2012de bitiyormuş... sadnessla1 eekd1

Devamı çok çok daha kötü diyorlardı eekd1 eekd1

@RiqueLme

o adamın ne suçu var bana açıklar mısın? Ben ona üzülüyorum... Yoksa yunanistan çokda tınımda sanki...

Ayrıca ben senden daha çok belge biliyorum, yıllardırrrrr [horny21

Arkdaşlar adamlar ta asırlar önceden uzayı gözlemleyerek bir takvim yapmışlar belki daha ilerisinide yapabilirlerdi ama o kadar yaşamayacaklarını düşündükleri için yapmamış olabilirler o zamanda o kadar uzun takvim yapmak bile bir mucize neredeyse.Yanlış hatırlamıyorsa Türkiye takvimide 2079 a kadardı.Bence kıyamet ile alakası yok lakin Peygamberlerimizin söylediği sözlerden anlaşılacak olursa kıyamet yakın gibi görünüyor.Peygamberlerimizin dedikleri sözler tek tek çıkıyor Allah sonumuzu hayır etsin.

RiqueLme

Bilgiliyim
maya takvimi saçmalıgı vs vs vs
abi adamlar sıkılmıştır yazmakdan bırakmışlardır boşversenize
dünyanın sonunu Allah (c.c) dan başka kimse bilemez saçmalamayın.com

@TWEETY
Kingsin <3
neLer bilgiğim hakkında ne bilgin varda böyle birşey söyleyebildin
ayriyetten insanlara karşı sevgim çok çok azaldı üzülmüyorum hiç bir şeye.

Yukarı Alt