1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

ATI Catalyst 7.11 kullanıma sunuldu


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  ATI Catalyst 7.11 kullanıma sunuldu

  [​IMG]

  AMD, ATI Radeon serisi grafik işlemciler için Catalyst sürücü paketinin Kasım 2007 güncellemesini kullanıma sundu. Yeni sürüm öncelikle HD 3800 serisi ekran kartlarına destek sağlıyor. Bunun yanında, artık olağan hale gelen hata düzeltmeler var. Bu sürücü güncellemesinde performans artışlarından çok, hata düzeltmelere ağırlık verilmiş. Yalnız önemli ve biraz da can sıkıcı bir nokta, Crysis oyunuyla uğraşanların bu yeni sürücüye rağmen geçenlerde kullanıma sunulan Catalyst Hotfix paketini kullanmaları konusunda düşülen not.

  Bir kaç ay önce açtığı game.amd.com sitesini popülerleştirme çabasında olan AMD, bu yeni sürücü güncellemesini de yine bu siteden kullanıma sunmuş. Windows XP ve Vista sürümlerinin yanısıra Linux sürücüleri de yeni sürümleriyle kullanıma sunulmuş durumda.

  AGP ekran kartı kullananlara önemli not: Ne yazık ki bir önceki sürücü sürümünde olduğu gibi bu sürümde de AGP ekran kartlarında bir çok sorun gözlenmekte. AGP kullanıcılarına, Omage Drivers sitesinden modifiye edilmiş 7.10 sürücü paketini çekmeleri önerilmekte.