1. Reklam


  1. senta

Athens Online | Cap 80 | Drop Based | Only Ch | Play2win | Oldschool | Free Silk


 1. cometoback35

  cometoback35 rank8

  Kayıt:
  21 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  senta
  [​IMG]


  Büyük Açılış( 25 /08/2018 )


  İndirme Linklerin Yayımlanma Tarihi. (23 /08/2018 )


  Official Website : Home Page

  Official Facbook Page : fb.com/80capathens

  Discord Page : Discord
  ♦ Amacımız.

  Eski silkroad oyuncularını bir araya toplayarak güçlü bir topluluk Kurmayı Hedefliyoruz. Size eski silkroad nostaljisini yaşatırken bir yandan da eklemiş olduğumuz yenilikçi özellikler ile oyunumuzdan keyif almanızı sağlayacağız. Önceliğimiz sizlerin isteği doğrultusunda hareket etmek ve sizleri önemseyen bir topluluk oluşturabilmek. Bunun için ekip üyelerimiz ile birlikte elimizden gelenin en iyisini yapıp sizlere stabil bir server sunmayı amaçlıyoruz, bu noktada betadaki yardımınız bizler için çok önemli. Athens yüksek sayıda oyuncu ile uzun soluklu bir server yapmayı gönülden istiyoruz.


  ♦ İletişim

  Oyuncularımıza her konuda destek olmak önceliklerimizden. Bu amaçla oyuncularımıza destek olmak için, "Discord" sunucsu oluşturduk. Grupların liderleriyle sürekli iletişim halinde olacağız
  Athens size yeni şeyleri özletmeden tam bir Old School keyfi sunuyor.


  [​IMG]
  ♦ Cap | 80

  Neden 80? Silkroad ve Athens en güzel simya seviyesi olduğunu düşündüğümüz için 80 Cap'da karar kıldık.

  ♦ Race | Chinese Only

  ♦ Mastery | 300

  ♦ Exp Rate| 10x

  ♦ Sp Rate| 10x

  ♦ Gold Rate| 3x

  ♦ Item Drop Rate| 5x

  ♦ Maximum Plus | 10

  ♦ Sox Rate | 1x

  ♦ Alchemy Rate| 1x

  ♦ Fortress War |Jangan

  ♦ Aktif Şehirler | Jangan - Donwhang - Hotan

  ♦ PC Limit | 4

  ♦ Magic Pop | Kapalı

  ♦ Event So-Ok | Açık

  ♦ Battle Arena | Açık

  ♦ Forgetten World | Kapalı

  ♦ Free Silk | 10000000

  ♦ Vsro Files

  ♦ Mbot & Sbot | Serbest

  ♦ PhBot| Engelli

  ♦ Tablet Drop | Kapalı

  ♦ Stone Drop | Kapalı

  ♦ Consingment | Kapalı

  ♦ Snow Int Limit | Açık

  ♦ Party Monster | Kapalı

  ♦ INT & STR Unıque | Açık  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Eski PvP Capeleri

  Belkide silkroad online tarihinin en büyük ikonlarından biri olan "Pvp Cape" özelliğine "Athens" sunucumuzda yer vermek istiyoruz. Bu özelliği aktive etmek için > A > PvP Status Window adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.


  [​IMG]


  Eski Exchange

  Exchange ekranını eski versiyonu ile değiştirdik, basit ve güzel.  [​IMG]


  Eski Skillbar

  Skillbar'ı eskisiyle değiştirdik.Diğer serverlar gibi exp %si sorunu olmadan!


  [​IMG]  Eski Alchemy

  Alchemy ekranını eski versiyonu ile değiştirdik.

  [​IMG]
  Eski  Harita Old Scholl

  80 Cap Uygun Map Ayarlandı.  [​IMG]  Elixir Parlamaları

  Elixir parlamalarını değiştirdik, böylelikle yerdeki elixirin hangi çeşitten olduğunu anlayabileceksiniz.


  [​IMG]


  Stack

  stackler aşağıda belirtilen gibidir. Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık.


  [​IMG]

  Party Monster


  Party Monster İSRO 80 Cap de oldugu gibi kapatılmıştır. Monster Spawn Olarak Giant Champion General Olarak Spawnlanır.  [​IMG]  [​IMG]


  ♦1-7 DG NPC İtem

  1-7 DG İtem Arasında İtem'lere NPC'den 1 GOLD Karşılıgında Sahip Olabilceksin. NPC 'den Aldıgın İtemler Sos +3 FB İtem olcaktır.  ♦8DG Clean İtem

  8DG İtem Grade Bildiginiz Üzere A Grade B Grade C Grade Olarak 3 Grup'dur Örnek (64 Spear 68 Spear 72 Spear ) Server'ımızda C Grade İtemler Kaldırıldi Yani Final İtemler Kaldırıldı.  ♦Oyundaki sox sistemi nasıl işliyor?

  Oyunda Orjinal olduğu gibi 3 türlü sox vardır.


  1.Seal Of Star

  Seal of Star item'lar 64+ Tüm moblardan normal zor'lukla drop olmaktadır.


  2.Seal Of Moon

  Seal Of Moon item'lar 64+ Tüm moblardan zor oranda drop olmaktadır.


  3.Seal Of Sun

  Seal Of Sun item'lar 64+ Tüm moblardan aşırı zor oranda drop olmaktadır.  [​IMG]


  Kervan sisteminin daha kolay ve zevkli olması adına alımları ve satımları daha hızlı yapmak istiyoruz. Bu neden ile kervan slotlarını ve eşya stacklerini arttırıyoruz. Normal kervanlar 7 adet "SLOTA" sahip Speed Hızı ''6M" sahip olacaktır. Ayrıca kervan eşya stackleri 30.000 olarak ayarlanmıştır.


  Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Aşağıda bulunan tabloya bakarak bu oranları öğrenebilirsiniz.


  Npc Alış NPC Satiş Kervan Satış Net Kazanç

  Jangan Donwhang 300M 200M

  Jangan Hotan 500M 400M

  Donwhang Hotan 300M 200M
  "Special Trade" günde 2 kez olmak üzere saat 14:00 ve 21:45'de olacak şekilde ayarlanmıştır.S adece "TAKLAMAN" special npc açık olacaktır.


  TAKLAMAN => Hotan 300-350M kar

  TAKLAMAN => DW 500-550M kar

  TAKLAMAN => Jangan 840-860M kar  [​IMG]


  [​IMG]


  Serverimize hem aktivite olması açısından hem de sun itemleri alternatif bir yol ile daha elde edebilmek adına Job Temple aktif edilmiştir. Job Temple'da hem kasma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz hem de oradaki uniqlerden SOX item drop etme şansına sahip olabilirsiniz.


  Job Temple'a Canyon ışınlanma bölgesinden giriş yapabilirsiniz. Job Temple ile ilgili önemli bazı bilgiler aşağıdaki gibidir.


  80CAP'e uyarlanmış olan job cave içerisinde bulunan Job Unıqlerı içerisinde, Ozel Drop Mevcuttur.. Ayrıca aşağıda bulunan çizelgeden bu canavarların çıkış saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm temple özel yaratıklarına SOX ve Özel drop eklenmiştir.
  Isis Anubis
  03:30

  14:30

  23:30  Selketh - Neith :
  01:30

  16:30

  21:30


  [​IMG]


  Donwhang teleport noktasında bulunan "Special" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz. Örneğin Novice Trader Suit(1LV) - Expert Thief Suit(4LV) gibi. Aldığınız suitlerde levelları ile doğru orantılı bir şekilde artış miktarına sahip olacak "Physical ve Magical" bufflar şöyledir ; 1 level suitler için %1 , 4 level suitler için %4'lük bir hasar artışı elde edebileceksiniz. Ayrıca 4 level (EXPERT) suitlerde özel efektler bulunmaktadır. Ayrıca %4 güçlendirme etkilerine sahip olan "Job Suitler" 1B satış fiyatına sahip olacaktır. Ayrıca tüm suitler str - int 1 içermektedir.


  [​IMG]


  [​IMG]
  ''Athens'' Online serverimiz'de White Knight Unique Eklendik . Projemizin başında belirtigimiz gibi Old Scholl önem verdigim için White Knight'in Silkroad Online'de Degeri yüksek olarak gördügümüz için oyuna entegre ettik.

  White Knight Özel drop ve Sox item Ekleyerek Rekabet Ortamını Yaratmayı planladık.

  Donwhang Sehir Merkezınde bulunan Knight Arena 'dan Job Suıt Modunda Giriş Yaparak White Knight Unıqiue Kesebilirsiniz.

  Spawn Aralıkları Günde 3 Defa.
  [​IMG]  [​IMG]

  ''Athens'' Online serverimiz'de Princess Miana Unique Eklendik . Projemizin başında belirtigimiz gibi Old Scholl önem verdigim için Princess Miana'in Silkroad Online'de Degeri yüksek olarak gördügümüz için oyuna entegre ettik.

  Princess Miana Özel drop ve Sox item Ekleyerek Rekabet Ortamını Yaratmayı planladık.

  Donwhang Sehir Merkezınde bulunan Princess Arena 'dan Job Suıt Modunda Giriş Yaparak Princess Miana Unıqiue Kesebilirsiniz.

  Spawn Aralıkları Günde 3 Defa.


  [​IMG]  [​IMG]


  Wanted Sistemi : Wanted Sistemi nasil çalisiyor?

  Hunter&Trader ve thief giysileriniz ile kestiğiniz karakterler databasede kayitli kalmaktadir 10-20-30-40-50 'kill sayisina ulastiğinizda size wanted rutbesi vermektedir

  Bug yapilmamasi için ayni karakteri sadece 3 defa kesebilirsizin ve 80 level olmasi gerekmektedir  Wanted Level 1 (10 Kill) : Hero Mode Sublieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %1 Increase, Magical damage %1 Increase , Attack rate %1 Increase , Parry rate %1 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %1 Increase , Str 1 , Int 1  Wanted Level 2 (20 Kill) : Hero Mode Grade Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %2 Increase, Magical damage %2 Increase , Attack rate %2 Increase , Parry rate %2 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %2 Increase , Str 2 , Int 2  Wanted Level 3 (30 Kill): Hero Mode Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %3 Increase, Magical damage %3 Increase , Attack rate %3 Increase , Parry rate %3 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %3 Increase , Str 3 , Int 3  Wanted Level 4 (40 Kill) : Hero Mode Lieutenant Senior Grade : Verdiği bufflar : Physicial damage %4 Increase , Magical damage %4 Increase , Attack rate %4 Increase , Parry rate %4 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %4 Increase , Str 3 , Int 3  Wanted Level 5 (50 Kill): Hero Mode Marshall : Verdiği bufflar : Physicial damage %5 Increase, Magical damage %5 Increase , Attack rate %5 Increase , Parry rate %5 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %5 Increase , Str 3 , Int 3  Wanted Level'iniz 5 level olup aldığınızın buff'un süresi dolduğunda kill sayınız 0'lanır ve baştan başlarsınız.
  [​IMG]  [​IMG]

  ''Athens'' Projemizde Caravan Onemli Kılmak İçin God Bless Ekledik.God Bless Elde Etmenin Yolu Job 7 Level Oldugunda Restart Atmaniz durumda Karekterinize 3 Gunluk God Bless Verilcektir.


  [​IMG]

  •Str Characterlerin Unique Zevkini yaşatmak için STR Unıqler Eklenmıştir.

  • Orjınal Unıque sistemi aktiftir. 45 Dk Bir spawn olur.

  • Unıque Eliteleri Kaldırılmıştir.

  • Uniqleri Daha İyi hale getirebilmek için onlar Gift Box Ekledik.

  • Uniq Rank Pazar Günleri 23:59 Sıfırlanık Aktif olarak Hesaba Odul Aktarılır.

  Rank 1 : 20 TL+ ( #Unique King Rank 1 )

  Rank 2 : 15 TL+ ( #Unique King Rank 2 )

  Rank 3 : 10 TL+ ( #Unique King Rank 3 )  [​IMG]

  [​IMG]


  Silkroad Online Tarihinin En Onemli Unıque 'lerınden biri olan ROC Efsanesi devam ediyor.

  Roc Arena Giriş Donwhang (Yüzükcu Yanında) Bulunan Teleportan Giriş Yapabilirsiniz.

  80Cap Uygun Attack Damage Ayarlanmıştır Keserken Zevk Alabilceginiz Unique.


  [​IMG]  [​IMG]

  Battle arena sistemi, "Battle Arena Coinler" ile "Special" itemler alabilmeniz için 80CAP sunucumuza göre uyarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğinde aktif olan PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 300 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Bu iki sistem ile birlikte "Battle Arena" saatleri arasında yapılan hileleri engellemeyi planlıyoruz. "Battle Arena" etkinliği sonuçlandığı taktirde ödül sistemi, kazanan takıma 5 adet ve kaybeden takıma 1 adet "Arena Coin" verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 100 level olmanız gerekmektedir.  12:00Random Arena13:00Party Arena14:00Random Arena15:00Party Arena16:00Random Arena17:00Party Arena18:00Random Arena19:00Party Arena20:00Random Arena21:00Guild Arena22:00Random Arena00:00Random Arena02:00Random Arena04:00Random Arena


  [​IMG]


  [​IMG]
  Capture The Flag etkinliği sayesinde "Arena COİN" kolayca toplayabilirsiniz. Bu etkinlikte, "Battle Arena" etkinliğinde de olduğu gibi PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca yine aynı şekilde bu alanda etkinlik sırasında maksimum 300 saniye boyunca hareketsiz kalabilirsiniz. Eğer bu süreyi aşarsanız etkinlikten men edilmiş olacaksınız. Her zaman olduğu gibi her kill başına ve kazanç başına "1" adet "Arena COİN" elde edebileceksiniz.
  20:3023:30


  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 25 Ağustos 2018
 2. cometoback35

  cometoback35 rank8

  Kayıt:
  21 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
 3. cometoback35

  cometoback35 rank8

  Kayıt:
  21 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1