1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Athanaton Sefer Rehberi


 1. Fonkah

  Fonkah rank8

  Kayıt:
  11 Haziran 2011
  Mesajlar:
  41
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Sefer

  Sefer:
  Sefer,oyunun hikaye çizgisidir.Her “Sefer”;bir birinden farklı NPC kahramanları ve lejyonları içerir.Oyuncular,bu NPC’leri yendiğinde,daha iyi gelişmeyi sağlayan,yüksek seviyeli alanlara giriş yapabilir.Özel düşmanların bulunduğu Sefer görünümüne geçmek için,sağ alt köşedeki “Sefer” butonuna tıklayın.Bu düşmanların rengi,seviyelerini temsil eder:Mavi olanlar düzenli birlikler,Sarı renkliler Elit birlikler(bu birlikleri yendiğinizde,rastgele eşya düşürebilirsiniz), Kırmızı renkliler ise;Paralı askerlerin olduğu birliklerdir ve bunları yendiğinizde kahramanlarını kullanabilirsiniz.

  [​IMG]

  a. Yendiğin birlikler beyaz bayraklı;henüz yenmediğin birlikler ise kırmızı bayraklıdırlar.

  b. Haritadaki birliklerin hepsini yendiğinde,tamamlama seviyesi %100 olacaktır.

  Bu seviyeyi elde ettikten sonra yüksek kaliteli eşyalar ve ödüller toplayabilirsiniz.

  c. Her Elit Birliğin(sarı renkli birlik) bir savaşma kotası vardır.Bazı Elit Birliklerden kaliteli ekipmanlar(eşyalar) düşürebilirsiniz.Harita üzerindeki yüksek seviyeli ve az kotalı Elit birliklerinden düşürülen eşyalar daha kaliteli olacaktır.

  d. Kırmızı renkte olan birlikler Paralı birliklerdir.Bu birlikler bir kez yenildiğinde,birlik komutanınlarını(kahramanları) emrinize alabilirsiniz.

  e. Sekizgen birlik bir Elit Lejyondur.Bir grup lejyonla birleşerek saldırman gerekir. Polyphemus ve sonrasında,yalnızca aynı Grup’taki oyuncularla saldırabilirsin.Bir Gruba dahil olmak için “Saldır” düğmesini tıkla.​