Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Öncelikle bu hırsızlık çok acı bir olay, cidden içim titredi.

Fakat yorumları okurken arkadaşların dar bakış açılarına daha çok üzüldüm

Şimdi gelelim yaptığınız ayrımcı konuşmalara
Arkadaş hırsızlık yapanları savunmamış, sadece bu olayı gerçekleştirenlerin para ihtiyacı yüzünden gerçekleştirdiği ve etnik kökenlerinin bu işin içine karıştırılmaması gerektiğini söylemiş, siz neler diyorsunuz... Her konuda böyle ırkçı-milliyetçi sloganlar atarsanız biz ne kadar halkların kardeşliği desek de yalan olur.

El Verano demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Konu KÜRT- TÜRK muhabbeti değil arkadaşlar. Dikkatinizi çekmek isterim,bir kere uyarırım sonrası gelmez...!
Haklisin bu alanlarda bu tur tartismalarin yapilmasi iyi olmaz,zaten yapicak insan duzeyide az.
Böyle bir tartışmanın yapılmayacağı insanların başında da sen ve senin gibiler geliyor. Birkaç kişinin yaptığını şanlı Kürt halkına mal ediyorsun.

Ne olursa olsun, Yaşasın halkların kardeşliği.
iyi forumlar.

Benim dusuncem bu sekilde, ki Kurt halkini kast etmemistim.
Hukumet ve acilim seklinde bir yorum yapmistim.
Ps; Merak etmeyin 1-2 yil icinde sansli Kurt halkina bircok ayricalik taninacaktir.Oyle gozukuyor...

Macro demiş ki:
Öncelikle bu hırsızlık çok acı bir olay, cidden içim titredi.

Fakat yorumları okurken arkadaşların dar bakış açılarına daha çok üzüldüm

Şimdi gelelim yaptığınız ayrımcı konuşmalara
Arkadaş hırsızlık yapanları savunmamış, sadece bu olayı gerçekleştirenlerin para ihtiyacı yüzünden gerçekleştirdiği ve etnik kökenlerinin bu işin içine karıştırılmaması gerektiğini söylemiş, siz neler diyorsunuz... Her konuda böyle ırkçı-milliyetçi sloganlar atarsanız biz ne kadar halkların kardeşliği desek de yalan olur.

El Verano demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Konu KÜRT- TÜRK muhabbeti değil arkadaşlar. Dikkatinizi çekmek isterim,bir kere uyarırım sonrası gelmez...!
Haklisin bu alanlarda bu tur tartismalarin yapilmasi iyi olmaz,zaten yapicak insan duzeyide az.
Böyle bir tartışmanın yapılmayacağı insanların başında da sen ve senin gibiler geliyor. Birkaç kişinin yaptığını şanlı Kürt halkına mal ediyorsun.

Ne olursa olsun, Yaşasın halkların kardeşliği.
iyi forumlar.
Afedersiniz, şanlı kürt halkı derken? Her gittiği ülkeye yük olmak sorun çıkarmak mı şandır? Bana şu şanlı kürt halkı derken ne demek istediğinizi anlatırmısınız? Eğer kürt halkı şanlı ise Türk halkı Tanrı'dır. :wink1:

Cidden yazık.
Normalde siyasetten uzak olan kişiler her konunun altına siyaseti sokupda güzelim konuların kapanmasına sebep oluyorya.
Çok yazık.

Alın buyrun siz daha ATA'mızın huzurunda birbirinizle anlaşamıyorsunuz,Başka yerde mi anlaşacaksınız.
Kardeşlik falan yalan , birbirimizi kandırmaktan başka birşey değil.
İki tarafta birbirini bi yerde sıkıştırsa bi kaşık suda boğarsınız.

İnsan olmayı öğrenemediğiniz sürece,birbirinize saygınız olmadığı sürece ATA'mızı sevip saysanız ne olacak.
O bölünmenizi kan bıçaklı olmanızı istermiydi? İsteseydi herkesi KURTULUŞ savaşına davet edermiydi?

Siz dar fikirlerle , bir kaç kelam öğrenmişsiniz atıp tutuyorsunuz. Pek konuşmayı sevmem bu konularda fazla uzatmadan bu konunun altından siyasete girememenizi rica ettim sizin daha site yönetimine bile saygınız yok.

tebrik ediyorum.
Böyle devam edin!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaaa tam konuya girecektim geç bile kalmışım kürt Türk muhabbeti dönmüş bilmez misiniz ki siyaset yasaktır ve bizlere düşmez mecliste o işi yapıyorlar biz kendi meclisimize bakalım :P

Prada

extraloob demiş ki:
hobaaaa tam konuya girecektim geç bile kalmışım kürt Türk muhabbeti dönmüş bilmez misiniz ki siyaset yasaktır ve bizlere düşmez mecliste o işi yapıyorlar biz kendi meclisimize bakalım :P

Bizde hatun siyaseti vardir :P Oturur ırkları değil türleri masaya yatırırız 8) Gelin sarışın vs kızıl , esmer vs kumralı tartışalım :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt