Kemalist demiş ki:
Torquel demiş ki:
''Kurtuluş Savaşı zamanında,Galatasaray Lisesi,Fransızların silah deposu olarak kullanılıyordu''

Açık ve net,inançlarınıza karışamam isteyen inanmasın,Atatürk Feneri tutuyormu bilemem ama GS tutmadığına adım gibi eminim.

@Kemalist
Atatürk hiçbirşeyi istemeye istemeye yapmaz orda bir yanlışın var ve Atatürk'ün ''A'' sı nerde olursa olsun büyük yazılır.Ne kadar hızlı yazmaya çalıssan bile buna dikkat et lütfen :thumbsup:
Galatasaray lisesi fransız'ların zaten o zamanda kendi malıydı , ne galatasaray nede devlet buna bir şey diyebildi çünkü o zaman istanbul'da işgal altındaydı :wink1:
Neyse sana tavsiyem ;
Aç biraz tarih kitabı oku bakalım atatürk istemeye istemeye neler yapmış , öğren gel :wink1:

ps: Atatürk'e atatürk yazmam ona saygı duymadığım anlamına gelmez , Atatürk yazanın'da saygı duyduğu anlamına gelmez sadece basit bir yazım hatasıdır . Atatürk'e duyduğun saygı bir foruma yazılan yazıyla değil , onun ilkelerine bağlılıkla ölçülür :wink1: :coffee:
Emin ol artık Atatürk yazarken daha dikkat ediceksindir bu yazıyı hatırlayıp,yararlı bişey yapmış olduk :thumbsup:
Hangi tarih kitabının neresinde yazıyorsa kısa bir özet,paragraf vs,vs.... gösterirsen sevinirim Atatürk'ün istemeye istemeye ne yaptığını.Yapıcak çok daha güzel şeyler varken kitap okumayı tercih etmiyorum.
@a4_tech:Senin böle bir yorum yapmana şaşırdım.Burda başka bir insan ondan önce ''Kemalist'' nickini seçmiş olsaydı,o bu nicki alamıycaktı.Bir nick neyi belirler??? Çok saçma

RedeFine demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Sadece gs lıların yalanı inanmayın ztn inan olduğunuda sanmıyorum
Adam o kadar belge sunucak ve birde yalan olucak :?
- Resim Silinmiş.

Her belge doğru olmak zorunda değildir.Senin mantıkla buda doğru o zaman bunuda kabullenin.
''Atatürk kurucusu olduğu ülkenin her takımının taraftarıdır'' bu konu için en mantıklı cümledir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sTReeT demiş ki:
@RedeFine

Sana Tavsiyem Her Fenerbahce Konusuna Girip O Yalan Bu Yalan Deme !!!

Bizi Şanlı Tarihimizle Başbaşa Bırakırsan Cok Sevınırız :wink1:
Yalan diye bir şey demiyorum.Sadece diyorum ki ordan burdan duyduğun herşeye inanma...Verdiğim linktete adam herşeyi kanıtlamış bir şekilde Atatürkün FeneVli olup olmadığını yorumluyor.İzlersen sevinirim.Hem benim ağzımdan bi kere olsun yalan sözü çıkmadı.Neyse siz bunlara inanmaya devam edin.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
RedeFine demiş ki:
sTReeT demiş ki:
@RedeFine

Yalan diye bir şey demiyorum.Sadece diyorum ki ordan burdan duyduğun herşeye inanma...Verdiğim linktete adam herşeyi kanıtlamış bir şekilde Atatürkün FeneVli olup olmadığını yorumluyor.İzlersen sevinirim.Hem benim ağzımdan bi kere olsun yalan sözü çıkmadı.Neyse siz bunlara inanmaya devam edin.
Yahu Verdigin Site EzikFb Bi 6alatasaray Sitesi Oldugu Belli..Benımkı Resmı Sıte...Resmi Siteye İnanmayayım İki Üç Taraftarın Kurdugu Siteye Inanayım Buna Be nAnca Gülerim....İyiyle Kötü Arasında Büyük Bir FARK Var !!!

ps ; Tıtus Pullo ' Nun Görseli Süper :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sTReeT demiş ki:
RedeFine demiş ki:
sTReeT demiş ki:
@RedeFine

Yahu Verdigin Site EzikFb Bi 6alatasaray Sitesi Oldugu Belli..Benımkı Resmı Sıte...Resmi Siteye İnanmayayım İki Üç Taraftarın Kurdugu Siteye Inanayım Buna Be nAnca Gülerim....İyiyle Kötü Arasında Büyük Bir FARK Var !!!

ps ; Tıtus Pullo ' Nun Görseli Süper :wink1:
Verdiği site'deki haber haberturk'ten yayınlanıyor . Adam herşeyi çıkıp teker teker açıklıyor. Adam eski add tarihçisi :wink1:

Torquel demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Torquel demiş ki:
''Kurtuluş Savaşı zamanında,Galatasaray Lisesi,Fransızların silah deposu olarak kullanılıyordu''

Açık ve net,inançlarınıza karışamam isteyen inanmasın,Atatürk Feneri tutuyormu bilemem ama GS tutmadığına adım gibi eminim.

@Kemalist
Atatürk hiçbirşeyi istemeye istemeye yapmaz orda bir yanlışın var ve Atatürk'ün ''A'' sı nerde olursa olsun büyük yazılır.Ne kadar hızlı yazmaya çalıssan bile buna dikkat et lütfen :thumbsup:
Galatasaray lisesi fransız'ların zaten o zamanda kendi malıydı , ne galatasaray nede devlet buna bir şey diyebildi çünkü o zaman istanbul'da işgal altındaydı :wink1:
Neyse sana tavsiyem ;
Aç biraz tarih kitabı oku bakalım atatürk istemeye istemeye neler yapmış , öğren gel :wink1:

ps: Atatürk'e atatürk yazmam ona saygı duymadığım anlamına gelmez , Atatürk yazanın'da saygı duyduğu anlamına gelmez sadece basit bir yazım hatasıdır . Atatürk'e duyduğun saygı bir foruma yazılan yazıyla değil , onun ilkelerine bağlılıkla ölçülür :wink1: :coffee:
Emin ol artık Atatürk yazarken daha dikkat ediceksindir bu yazıyı hatırlayıp,yararlı bişey yapmış olduk :thumbsup:
Hangi tarih kitabının neresinde yazıyorsa kısa bir özet,paragraf vs,vs.... gösterirsen sevinirim Atatürk'ün istemeye istemeye ne yaptığını.Yapıcak çok daha güzel şeyler varken kitap okumayı tercih etmiyorum.
@a4_tech:Senin böle bir yorum yapmana şaşırdım.Burda başka bir insan ondan önce ''Kemalist'' nickini seçmiş olsaydı,o bu nicki alamıycaktı.Bir nick neyi belirler??? Çok saçma

Yine dikkat etmediğimi sende gördün zaten ,

Mesala " ben size taaruz etmenizi değil ölmenizi emrediyorum " sözünü yorumlayabilirsin . Atatürk insanları ölüme yollamak istemezdi lakin vatanın huzuru için gerekliydi. Atatürk savaşlar olsun'da istemezdi lakin vatanı kurtarmak için savaşması gerekirdi. Atatürk yeni açılan partiyi kapatmak istemezdi lakin kapatmak zorunda kaldı . Atatürk silah arkadaşlarına ters düşmek istemezdi lakin vatanın refahı için ters düştü...

Daha sayayım mı ? Gerek yok bence daha fazla öğrenmek istiyorsan , tarih kitabları mevcut .

Kemalist demiş ki:
Verdiği site'deki haber haberturk'ten yayınlanıyor . Adam herşeyi çıkıp teker teker açıklıyor. Adam eski add tarihçisi :wink1:
Açıklayıcı olmuştur umarım.Daha önceki yorumumda söylediğim gibi öğrenmen gereken şeyler var.

Titus Pullo demiş ki:
Bende forumda gördüm koyayım bu konuya yakışır ^^

- Resim Silinmiş.
Fotomaç...
''Atam izindeyiz.Bizde FeneVbahçeliyiz'' pankartı dikkatimi çekti.Atatürk Sözde feneVli olmasa izinde olmayacaklar mı? :?

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
RedeFine demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Fotomaç...
''Atam izindeyiz.Bizde FeneVbahçeliyiz'' pankartı dikkatimi çekti.Atatürk Sözde feneVli olmasa izinde olmayacaklar mı? :?
Çok kurcalıyosun bence yazcak bişey arıyosun bu kadarda saçmalık olmaz kendi tarftarınla katıştırdın heralde

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
RedeFine demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Fotomaç...
Bak O Dedıgın Yazının Ustunde "Ataturkun Takımı " Dedıgın Yazının Altında "UEFA Finali Kadıkoyde " Yazıkları Var Onlarada Dıkkat Ettın Sanırım :santa:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hala değil diye idda edenler var hertarafta açık ve net belli sTReeT arkadaşımın dediği gibi başlığa değil içeriğe bakın lütfen

Bu fotoyu ben koymuştum yanlış hatırlamıyorsam,o konuda böle güzel hoş gerçek resimler çok vardı.
FeneV değil Fener olucak o.1907 yılında kurulmuş,Cumhuriyetten eski bir takımdır bu,saygı duyman gerek!

V.I.P demiş ki:
RedeFine demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Fotomaç...
Çok kurcalıyosun bence yazcak bişey arıyosun bu kadarda saçmalık olmaz kendi tarftarınla katıştırdın heralde
Hiçte aramıyorum Videodaki adamın sözü :santa: Bizim taraftarımızın neyini gördün ki bu lafı söylüyorsun :?

Son bir şey söyleyip bir daha bu konuya yorum yazmamak üzere ayrılıyorum.Başka zaman Fotomaç a ''Yalancı'' diye hitap ediyorsunuz.Bu habere nasıl inanabiliyorsunuz? Bu haberden sonra mı inanmaya başladınız?

Torquel demiş ki:
Bu fotoyu ben koymuştum yanlış hatırlamıyorsam,o konuda böle güzel hoş gerçek resimler çok vardı.
FeneV değil Fener olucak o.1907 yılında kurulmuş,Cumhuriyetten eski bir takımdır bu,saygı duyman gerek!
Saygı duymamı gerektiricek bir şey yok.Açtığın konuyu biliyorum.Bana saygı duymalısın diyorsun, o zaman sende 1905'te kurulan Cumhuriyetten önce kurulan eski bir takımdan daha eski bir takıma saygı duymalısın :thumbsup:

Açtığım konuda bir küfür,alay vs vs... varmıydı???Resimler vardı.Ben Galatasaray'a çoluk çocuğun dediği gibi 6S desem hoşuna gidermi?

Yukarı Alt