Xanthos demiş ki:
mavii demiş ki:
Saolun arkadaşlar :) utançlarından anubise isise gelemiyorlar ama ne yapsak boş bu şerefszlerin guıldınde ve unıonundada türkler var sesini çıkaran yok.. Bir uniq için pvp için onca küfrü savuran gereksiz herşey için global atan bir milletiz. Atatürk'e gelince bu adamların unionunda olup sesini çıkarmayanlar kendilerinden şüphe etsinler.
Baba o zaman siz yabancıları bırakın da Türkiye'de yaşayan o çakma Türklere haddini bildirin. summer2:
:buddha:

Barzo

mavii demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Baba o zaman siz yabancıları bırakın da Türkiye'de yaşayan o çakma Türklere haddini bildirin. summer2:
Bimiyormusun hacım bu tipler hamam böceği gibi üstüne bas bas bitmiyor bi köşeden yine çıkıyorlar.
hacım onları çoğaltanı yani kral böceği öldürmeden o hamamcılar durmazlarki :sfff:

Saçma :S eger turksen ve gevura karsı mucadele etmek ıstıyorsan bu sekılde degıl turk mılletıne yararlı bır mevkıde calısmakla olur :wink1:

Cunkı turkler her zaman kufur yemeye musataaktır cunkı hıcbınrınız yasadıgınız ulkenın degerını kıymetını ve onun ıcın olen bınlerce sehıdımızı dusunuyormusunuz hangıbırınız dua edıyor sehıtler adına ? sadece ama sadece yazarak dıle getırıyorsunuz kım goruyor ? kım takıyor? yapmıs oldugunu cocukca buluyorum... eger bır ceza vermek ıstıyorsan bu fotoyu joymax a yolla onlar ılgılensın....

t.evez demiş ki:
Cunkı turkler her zaman kufur yemeye musataaktır cunkı hıcbınrınız yasadıgınız ulkenın degerını kıymetını ve onun ıcın olen bınlerce sehıdımızı dusunuyormusunuz hangıbırınız dua edıyor sehıtler adına ? sadece ama sadece yazarak dıle getırıyorsunuz kım goruyor ? kım takıyor? yapmıs oldugunu cocukca buluyorum... eger bır ceza vermek ıstıyorsan bu fotoyu joymax a yolla onlar ılgılensın....
mantıklı aslında :mrgreen:

mavii demiş ki:
TWEETY demiş ki:
t.evez demiş ki:
mantıklı aslında :mrgreen:
Bir adamı tutup cezaevine atarsın cezasını çeker çıkar
Bir adamın suratına çizik atarsın ömrü boyu o çizikle yatar kalkar

bu videoda onların suratına atılan bir çiziktir. Joymax napacak gidip UTD guildinimi kapatacak?

:D hiçbirsey olmucak ne ciziginden bahsediyon haci :D adam ızlese nolur takarmı veya baskaları gorse lanet mı okucak buna :D en fazla 3 gun kufur yer ama joymax a sıkayet edersen charını banlarlar ^^ bu vıdeo onların ıstedıgıbı bırsey adam popıler oldu bak sayende yabancılar arasında neyse afferın ... devam edın bos cıglıklara

Eger sen suan türkiye'de yasayabılıyosan bunu sehit verdıgımız onca insan ve Atatürk'e borclusun ve bu kısılere senın önünde laf ediyorlar fakat sen nasılsa bısey olmıcak diyebiliyorsan sana dicek bişeyim yok .. onlar bizim icin koskocaman ülkeyi savunup can vermişler kazanacaklarından umitleri olmayarak.. Sen yinede kimsenin tınlayacagı yok dıyerekten 10dk'nı ayırıp bir video yada herhangi bir tepki vermiyosan..Bosuna dua etme :wink1:

mavii demiş ki:
KeepinGS demiş ki:
onlar bizim icin koskocaman ülkeyi savunup can vermişler kazanacaklarından umitleri olmayarak.. Sen yinede kimsenin tınlayacagı yok dıyerekten 10dk'nı ayırıp bir video yada herhangi bir tepki vermiyosan..Bosuna dua etme :wink1:
Süper bir açıklama ve yorum tebrik ederim. Yönetici olmanın asaletiyle cevap veremedim içimden gelenleri ama sen en adaplı şekilde özetledin :mrgreen:
Adaplı yazmak ıcın cok caba gösterdim emin ol :mrgreen:

Yonetıcı asaletı hahuho :D ıse bak ya nerde yonetıcısın gardas neyın asaletı :D adam sankı yuksek bır mevkıde yonetıcı asaletten bahsedıyor gardas bırakın bu ıslerı + KeepinGS ayann sen neyın kafasını yasıyorsun ben essek mı ossurtturuyorum :D mavının yaptıgının hcbır etkısı yoktur bu adam ataturkede allahada kuranada kufur eder ama bu oyundan banlattırırsan ogrenılır kufur edılmıcegını :) + konuyu saptırıyorsun ben ataturke ve ya sehıtlerımıze laf ettıgım de yok. emın ol bu ulke ıcın cok ter akıttık ve akıtmayada devam edıyoruz...

t.evez demiş ki:
Yonetıcı asaletı hahuho :D ıse bak ya nerde yonetıcısın gardas neyın asaletı :D adam sankı yuksek bır mevkıde yonetıcı asaletten bahsedıyor gardas bırakın bu ıslerı + KeepinGS ayann sen neyın kafasını yasıyorsun ben essek mı ossurtturuyorum :D mavının yaptıgının hcbır etkısı yoktur bu adam ataturkede allahada kuranada kufur eder ama bu oyundan banlattırırsan ogrenılır kufur edılmıcegını :) + konuyu saptırıyorsun ben ataturke ve ya sehıtlerımıze laf ettıgım de yok. emın ol bu ulke ıcın cok ter akıttık ve akıtmayada devam edıyoruz...
Adam site asistanı farkında mısın bilmiyorum ama..Ayrıca birinin asaletli davranması için illa yüksek mevkide mi olması lazım ?.İlk olarak yaşın 12- bunu belli ettin.Sen oyuna çok bağlanmışsın :wink1:.İlk olarak JoyMax bu kadar silk harcayan birilerini sırf küfür etti diye banlamaz bu 1. Banlasa bile insanlar bir oyun yüzünden karakterlerini değiştirmez :wink1:

Önce adam gibi cümleler kurmayı öğren sonra gel karsıma.Çocuk çocuk cümleler kurma bana..

t.evez demiş ki:
Merak ettim nerenden ter akıttın? ne zaman akıttın?
Sen evvela bir vatan borcunu öde, ter nasıl akıyor,akıtılıyor öğren;sonra gel burda askerliğini yapmış adamlara vatan,millet sevgisinden, Atatürk'e şehitlere,gazilere saygıdan söz et.
Tabi önce bitirmeyi becerebilirsen okulunu bitir.

Koskoca sıte asıstanı :D marıfet :D hımm mavı CV ni gosterdigine sevindim :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
t.evez'cim benim güzel kardeşim saçı uzun aklı kısa kardeşim. Kaş yapayım derken göz çıkartıyorsun bilmem farkında mısın? Daha konuşmasını bilmiyorsun da vatanını savunanların yaptığını mı beğenmiyorsun?
Konumuza dönünce, senin veya senin babanın yapacağı gibi küfür mü etselerdi ya da senin yaşıtlarının yapacağı gibi pk olup mu karşılık verselerdi? En güzel ceza budur. Daha iyisini yap da görelim?
Neyzen ustadan bir dörtlük ile sözlerime son vermek istiyorum:

İşgaldeki hali sakın unutma,
Atatürk’e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma,
Baban kimdi bilmezdin şerefsiz…

İyi akşamlar..

Sen rahat olsana Xanthos allaha sukurler olsun aslanlar gıbı askerlıgımı yaptım bılıp bılmeden konusma senın bu ulkeye verdıklerını bılemem ama ben vatan borcumuda odedım suandada hızmet edıyorum vergımı verıyorum turkıyem ıcın projeler uretıyorum yanlıs anlamada turkıyenın adı sayılır unıversıtesını derece ıle bıtırdım suanda makıne muhendısıyım + kufur yasaktı demı sızın nacızane sıtenızde sızın asıstanlarınız anne baba katıyor sa ıste o sızın cocuklugunuz :D ne dıyebılırım kı artık su kurdugu cumlelere bak anlamsız ve cocukca...

xD devam edın sız gencler:Daz bıraz poponuzu koltuktan gozunuzu ekrandan alıp dısarı cıkın hava alın ınsan gorun bunalıyorsunuz dogrudur ve sızın bu konusmalarınızı bunalıma baglıyorum :D yazık tıpıne baksan 19 20 yasında ama... neyse kendinize iyi bakın ve tevsıye ediyorum dısarı cıkın ınsan gorun ve hıc olmazsa bır gazete alıp okuyun :D

Yukarı Alt