Takımı
Besiktas
Bende bu kadar ilk izlediğimde hoşlanmamıştım bu adamdan fakat parasını aldı mı aldı? O zaman söyleyecek bir şey yok diye düşünüyorum.

Abi zaten basit basit espiriler calinti cikmadsa nolur.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kişisel gelişim uzmanıysa bu adam çalıntı demek saçma olur.Aynı lafları başka bir komedyen söyleyipte bu adam söyleyseydi hea evet o zaman çalıntı olurdu.Ama bu sayılmaz.

Çalıntı değil rahat olun. Tenpanter tarafından onaylandı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

koşun ne demek ya :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj CaptainCoCo rumuzlu uyeden alinti yapildi
CaptainCoCo demiş ki:
valla o videodaki konuşmalar aynısı değil diyorsan ben birşey demiyorum sana
Atalay bunu komik bi şekilde sundumu sundu o adam anlatırken hiç kimse güldümü hayır çünkü adam bilimsel şekilde anlatıyor atalay demirci ise komedyen olarak bunu güldürerek anlatıyor çalıntı yerine başka bir sözcük kullansaydın burada kimse tepki vermezdi lakin çalıntı dedinmi olay başka yerlere kaçıyor.

Sen videoyu anladıysan benim için sorun yoktur mesajımı vermişimdir demek.Başkalarının yaptığı samimi bir konuşmayı kendin alıp başkasına sunmak emek hırzlığıdır bence.

Takımı
Besiktas
CaptainCoCo demiş ki:
Sen videoyu anladıysan benim için sorun yoktur mesajımı vermişimdir demek.Başkalarının yaptığı samimi bir konuşmayı kendin alıp başkasına sunmak emek hırzlığıdır bence.
Senin düşüncene saygı duyuyorum ama dediğim gibi burda çalıntı kelimesi yanlış kullanılmıştı bende söyledim

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
CaptainCoCo demiş ki:
Senin düşüncene saygı duyuyorum ama dediğim gibi burda çalıntı kelimesi yanlış kullanılmıştı bende söyledim
alıntı olsun senimi kırıcam :beer:

Takımı
Besiktas
CaptainCoCo demiş ki:
Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
CaptainCoCo demiş ki:
alıntı olsun senimi kırıcam :beer:
:beer:

Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Ahmet Şerif İzgören o beyaz gömlekli adam. Kişisel gelişim uzmanı, videolarını izlemediyseniz tavsiye ederim gerçekten çok iyi.
Aynen katılıyorum çok iyi videoları var.Bende bu olaydan keşfetmiştim.

Olaya gelince ikisi çok farklı işler yapıyolar.Sonuçta Ahmet Şerif İzgören komedyenlik yapmıyor.Gidipte o adamın anlattığı bir şeyi gösterisinde anlatması çokta sorun olmaz.Ama tabi bu Atalay'a güldüğüm anlamınada gelmez :D

Mopneet

Atalay Demirci bana kalırsa yetenekli ve komik bir insan. Bu iki videoyu gördükten sonra gösterisinde bu diğer videodan yararlanmadığını söylemek yalan olur fakat Ahmet Şerif izgören'i dinlerken gülümsemedim bile ancak Atalay Demirci izlerken gülüyorum. Adam olaya bir komiklik katmış, komik şekilde anlatmış. Bu emek hırsızlığı değil. ^^

Doma$no

Çalıntı diyenler bu adamın başka şeylerini çalıp milleti güldürsün ve videosunu buraya koysun bizde gülelim :curtain:

Yukarı Alt