arkadaslar atak rate stonelerı var buffları var ama tam oalrak en sıe yaradıgını bı turlu anlayamadım ben kımısı atagı arttırıo dıyo ama herhangı bı artıs gozlemleyemedım ataklarda gozle gorunur hıc bısey bulamadım bırı dogru bılgı verebılırmı lutfen

Takımı
Besiktas
Attack rate = Saldırı oranı, yani o bazıları sana doğruyu söylemişler :beer:

Pek gözle görülecek tarzdan değildir levelin düşük olduğundan dolayı %1 attack rate pek bi değişiklik sağlamaz sana ilerleyen seviyelerde meyvelerini alırsın :wink1:

Takımı
Besiktas
Phantoso demiş ki:
Pek gözle görülecek tarzdan değildir levelin düşük olduğundan dolayı %1 attack rate pek bi değişiklik sağlamaz sana ilerleyen seviyelerde meyvelerini alırsın :wink1:
Levelin düşün olduğunu nasıl anladın onu çözemedim :mrgreen:

Lenneth demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Levelin düşün olduğunu nasıl anladın onu çözemedim :mrgreen:
Bence oyuna yeni başalayan bir arkadaş :)

diyelimki elindeki silahın phy attack gücü 100~120.

eğer attack ratingin yüksek olursa, 100 değilde 120 vurma şansın daha yüksek olur.

parry ratioda bunun tam tersi, ne kadar yükse parry ration olursa karşındaki kişi sana o kadar "az" vurur.

ama yanlış anlama, bu senin damageni yükseltmez. sadece maksimum potansiyelini kullanmanı sağlar. attack rating 0 olsa bile sen ara sıra 120 vurursun, ancak attack rating arttıkça daha fazla 120 vurmaya başlarsın.

umarım açıklayıcı olmuştur :P

Cryolite cok tesekkur ederıma cıklayıcı bı anlatım yapmıssın ellerıne saglık. tigriste oynuyorum 108 ff wiz charım var oyunada yenı baslamadım. sılahıma socket bastım atak rate soketı forgettenda denemek ıcın bı farkını goremedıgımden sızlere danısmak ıstedım ayıp oldugunu dusunmuyorum. kolay gelsın cvp veren herkese tşk ederım

Yukarı Alt