arkadaslar ben bi ayı aldım (180 silk) biraz kastım 24 25 lv sonra oyundan cıktım 1-2 saatliğine yanımda kardeşim biden bağırdı senin chara biri girdi diye oyuna bi girdik ayı yok
ama charın parası itemleri herşeyi yerinde bıraktıgım yerde duruyor
sonra bi ayı daha aldım kastım 40 45 e kadar kasaya koydum nachalda yatıyor diye
bunu gören kardeşimde bi tilki aldı kastı gene 30 35 e kadar gece cıktı oyundan karakoramda bıraktı charı sonarda kasıyodu tilkiyi oyuna bi girdi tilki yok benim ayı kasada duruyo
bu şimdi bugmu? çünkü biri soysa en azından para alır veya çarın yerini değiştirir ayrıca charlarin id pw sini hiç kimse bilmiyor

Kanka Kendi Şifreni de Kardeşininkinide değiştir tarat bilgisayarı virüs varsa sildir
şimdi dicen soyan neden peti aldı: Bence bilerek sadece peti aldı(benim görüşüm) çünkü sen daha kas ben daha soyayım hesabı :D:D

Takımı
Besiktas
ilginç :D Herkesin Bi Fantezisi Var Ne Ülke Arkadaşım Yaa xD

İlk çalınan ayı isimsiz idi. 2. ayıya alır almaz isim koyduk. Yalnız Orkun'un tilkisi isimsizmiydi bilmiyorum.

EDIT: Olayın soyulma olayı olabileceğini düşünmüyorum. Çara giren bir kişi hayvanı alıyorsa, itemleri ve parayı da bırakmaz. ID PW olayına gelirsek id ve pw'leri ben aldım. Yani bu siteden veya başka herhangi bir siteden alınan id ler değil.

Yukarı Alt