+Dejavu+

Bilgiliyim
Ölüm tehlikesi vardır, ve ruhun aniden bedene dönmesi sonucu vücut titremesi ardındanda kalp krizi gelebilir zaten ilk denemelerde kriz oluyor ölme riski çok denemeyin saçmalık.

%78 Ölüm riski var , uyandığınızda karabasan vea insan dışı varlıkları görürsünüz.
Kalp hastalıkları vb. ciddi hastalıkları olan kişiler yapmasınlar.
İlk kez yapanlar evin içinde evin dışında dolaşsınlar.

Çok az kalmıştı başarmama korktum birden ve başaramadım ama şaka olarak demiyorum nefes alışverişim değişti bedenim hafifledi sonrasında korktum :P

Görmek istediğimiz bir insanı, adresini bilmesekte doğru olarak bulup ziyaret edebilirmiyiz

aranızda çok inception izleyen var. insanın başına herşey ya meraktan ya da taraktan gelir... cicioe2

hiçbirşey olmaz arkadaşlar.deneyin.zararsız.
ben arkadaşımla yıkık dökük terkedilmiş bir eve girdim akşam saat 10 civarı.saat 1e kadarda mum ayazında bira içtik sohbet ettik.siz hayalinizde canlandırıyosunuz ruhani varlıkları,o yüzden korkuyosunuz :beer: :twisted:

Takımı
Besiktas
%78 ölüm falan hepsi hikayedir .
Şahsen sadece odamı görebildim daha çıkarken uyuya kaldım karabasan ve varlıkları siz görmek isterseniz görürsünüz denenmeli yaklaşık 3.haftada odamda gezinebildim ^^ :)

lnTerpoL

Bilgiliyim
Ben yapabilceğime inanıyorumda bedenimden çıktıktan sonra geri giremem ya bulma şansım yok :lol: :lol: :lol:

Yukarı Alt