Buzzz demiş ki:
bu sana cevap olmuştur
Herhangi bir oyunu çok oynamakta psikolojik rahatsızlıklar,bağımlılık yapabilir siz bu yüzden bir oyuna +18 koyulduğunu gördünüzmü örneğin silkroad,metin2,knight vs... Buzzz bilmediğin konularda konuşma. Başka kişilerden alıntı yaparak cevaplar verme.Konuyu nerden nereye getirdiniz.Bu konu çok uzadı.İyi forumlar.

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Buzzz demiş ki:
bu sana cevap olmuştur
Herhangi bir oyunu çok oynamakta psikolojik rahatsızlıklar,bağımlılık yapabilir siz bu yüzden bir oyuna +18 koyulduğunu gördünüzmü örneğin silkroad,metin2,knight vs... Buzzz bilmediğin konularda konuşma. Başka kişilerden alıntı yaparak cevaplar verme.Konuyu nerden nereye getirdiniz.Bu konu çok uzadı.İyi forumlar.
astral seyahati oyun gibi görüyorsan sana kolay gelsin inşallah aklın yerine gelir

Beyler türbülansa girdim düştüm geri taktik verecek var mi ?

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Dediklerinin Hepsi Bilimsel Bir Gerçekler Ama Şunu Unutmamalıyız Ki;
Astral Seyahat Sırasında Ruhumuz Bedenimizden Çıktığı İçin Cin Vb. Varlıklar Bize Gözükebiliyor.
Onları Görünce Korkmamak Elde Değil.
Ve Çok Korkarsak Ödümüz Patlar Ve Ölebiliriz.

Buda Dini Bi Gerçek.
:olucem:
Wicked demiş ki:
kaç degree bu 18 mi?

Ruh bedenden nasıl ayrılsın la.
Benim bildiğim kadarı ile bizler ruh değil beyindeki nöron elektriklenme hareketlerinden ibaretiz yani ben derken vücuda değilde beyindeki elektriklenme hareketlerine ben diyoruz. Eğer o da vücuttan ayrılsa bile saniye belki daha küçük zaman birimleri içinde elektriklenme kaybolur ve ölürüz. Hani yok ruhumu çıkartıp dolaştıriyim. Arada herkese oluyor o canım rüya tarzı birşeyler.Banada oldu evde dolaştım öyle su içtim yatağıma geri döndüğümde yatağımda kız oturuyordu. Tekrar uyandım İşte içeri doğru kanlı ayak izleri gidiyor aşırı heycandan tekrar uyandım. Yorganı kaldırmam 5-10 dakikamı aldı o kadar korktum.Bazı şeyler açıklanamayacağı gibi bazı şeylerin üzerine sadece korktuğu için gidemez insan.

Yukarı Alt