Midbroke

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
Pickpocket, cepci, yan kesici denilen hırsız demek ingilizce. Bölümün adı oysa, ona benzer bişey yapmanız gerekiyor bence. Ben de bi indirip oynayabilsem.
istersen 20 küsür part link bulabilirim belki ripli ama :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
TwiLighT demiş ki:
gerek yok torrent veriyim bilgisayarı 2 gün açık bıraktım indi
Bende bıraktım indi, sonra uTorrent dan indirdim seed yapmaya gerek yok diye sildim, bi baktım D'den de silinmiş. Şimdi işin yoksa tekrar indir. Ama .torrent i bulamıyorum şimdi de. Sen linkini atsana kendi indirdiğinin.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Ram demiş ki:
Asasing guzel bir oyunmu almayı planlıyomda

ben beğendim bir yerden sonra görevler tekdüzeleşiyor ama kendini zorlarsan-ki kastettiğim şey resimde açıkça belli sanırım 8) - eğlenceli hale gelebiliyor.

kötü yanı ise konuşmaları biraz fazla uzun tutmuşlar bazıları öyleki içeri git tv izle geldiğinde konuşmanın son anları olsun.

Jigsaw demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
gerek yok torrent veriyim bilgisayarı 2 gün açık bıraktım indi
Bende bıraktım indi, sonra uTorrent dan indirdim seed yapmaya gerek yok diye sildim, bi baktım D'den de silinmiş. Şimdi işin yoksa tekrar indir. Ama .torrent i bulamıyorum şimdi de. Sen linkini atsana kendi indirdiğinin.
İndirmeni hiç tavsiye etmem, heleki senin gibi hitman serilerini yalayıp yutmuş birisini bu oyundan nefret edecektir. :mrgreen:

Diyelimki oyunda birisine suikast'e gidiyorsun.Giderken kimliğin deşifre edildiğinde görev sonlanıyor, hedefin bir anda yok oluyor.Sanada askerleri yok edip saklanıp görevi baştan alman lazım.
Sonuna kadar deşifre olmayıp hedefini gözler önünde öldürsen bile görev iptal oluyor.

Fakat hitmande öldürde nasıl öldürürsen öldür gibi bir serbestlik var. :beer:

Jigsaw

Aileden
JasonWalker demiş ki:
İndirmeni hiç tavsiye etmem, heleki senin gibi hitman serilerini yalayıp yutmuş birisini bu oyundan nefret edecektir. :mrgreen:

Diyelimki oyunda birisine suikast'e gidiyorsun.Giderken kimliğin deşifre edildiğinde görev sonlanıyor, hedefin bir anda yok oluyor.Sanada askerleri yok edip saklanıp görevi baştan alman lazım.
Sonuna kadar deşifre olmayıp hedefini gözler önünde öldürsen bile görev iptal oluyor.

Evet o serbestlik var ama sonuçta ben Silent Assassin ranki dışında bir rank kabul etmiyorum. Biri beni gördü mü restart mission yaparım ki kimse beni görmez. 8) Böyle olması daha da güzel deşifre olmamam lazım.

Bi oyunun içinde Asssassin kelimesi geçiyorsa Jigsaw o oyunu oynamak zorundadır hacım. :lol:

Jigsaw demiş ki:
JasonWalker demiş ki:

Evet o serbestlik var ama sonuçta ben Silent Assassin ranki dışında bir rank kabul etmiyorum. Biri beni gördü mü restart mission yaparım ki kimse beni görmez. 8) Böyle olması daha da güzel deşifre olmamam lazım.

Bi oyunun içinde Asssassin kelimesi geçiyorsa Jigsaw o oyunu oynamak zorundadır hacım. :lol:
Ama bu oyunun assassin likle alakası yok ki . Neyse nasıl olsa beğenmeyeceksin. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Abi adamlar niye o zaman Assassin's Creed koymuşlar oyunu işte anlattığında tam assassinlik. Gamespottan 9.0 puan almış awww. İstiyorum istiyorum istiyorummm! :D

RoyalFlush

Bilgiliyim
beğenirsin oyunu ama öyle gizli saklı iş yapmak bir yerden sonra imkansızlaşıyor.sonrası kılıca kuvvet.adamımızda maşallah cüneyt arkın gibi 50 kişinin arasına girip sağ çıkabiliyorsun.
adamı gizli şekilde öldür dediği de halk görsün ama askerler uyusun demek.

Jigsaw

Aileden
Torrenti verdiği için teşekkürler TwiLighT'a. Bir kaç saat sonra oynayabileceğim. :starving:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt