Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım ne güzel gidiyorduk bizim lider beni bıçaklayınca hastane gibi bi yere tıkılıp kaldım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edecek varmı :roll:

Lider seni bıçakladıktan sonra geleceğe dönüyorsun.Doktor ve hemşire salona konuşmaya gittiklerinde sende yan taraftaki odadan gir , ilerle ve en son odada yükseltiye çıkıp konusmalarını dinle.Daha sonra onların yanina git.Doktor sana bişeyler söylicek.Sonra yatağa gidip yatıcaksın, uyandığın zaman ise Animus(Smilasyon Kabini)'a binip geçmişe geri döneceksin. :wink1:

Ps:Assassin's Creed'i memory block 8'e kadar oynadım (bu oyunun yaklaşık %80'i demek oluyor.) ve gözlemlerin şunlar:
Assassin's Creed sadece başlarda eğlenceli ve heyecanlı olan bir oyun, daha sonra görevler sürekli birbirini tekrar ediyor.Sanırım sende başlarda eğlenicek sonra sıkılacaksın.Bu oyuna harcayacağın vakti, Hitman , Crysis , Cod4 gibi daha heyecanlı ve aksiyon dolu oyunlara harcamanı tavsiye ederim.İlla orta çağ oyunu oynucam diyosan POP serilerini bitir. :mrgreen:

belirsizzzzz

Aileden
JasonWalker demiş ki:
Lider seni bıçakladıktan sonra geleceğe dönüyorsun.Doktor ve hemşire salona konuşmaya gittiklerinde sende yan taraftaki odadan gir , ilerle ve en son odada yükseltiye çıkıp konusmalarını dinle.Daha sonra onların yanina git.Doktor sana bişeyler söylicek.Sonra yatağa gidip yatıcaksın, uyandığın zaman ise Animus(Smilasyon Kabini)'a binip geçmişe geri döneceksin. :wink1:

Ps:Assassin's Creed'i memory block 8'e kadar oynadım ve gözlemlerin şunlar:
Assassin's Creed sadece başlarda eğlenceli ve heyecanlı olan bir oyun, daha sonra görevler sürekli birbirini tekrar ediyor.Sanırım sende başlarda eğlenicek sonra sıkılacaksın.Bu oyuna harcayacağın vakti, Hitman , Crysis , Cod4 gibi daha heyecanlı ve aksiyon dolu oyunlara harcamanı tavsiye ederim.İlla orta çağ oyunu oynucam diyosan POP serilerini bitir. :mrgreen:
başka türlü olmasını beklerdim. :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw`u bu topice cagiralim,cok guzel bir hikayesi var Assasin`s Creed ile ilgili... :mrgreen:

Cryssis Pop serileri ve Cod serilerini zaten oynadım geriye bu kaldı hitman i de oynayabilirim indirirsem

Jigsaw

Aileden
jesuswan demiş ki:
Jigsaw`u bu topice cagiralim,cok guzel bir hikayesi var Assasin`s Creed ile ilgili... :mrgreen:
Oyun bi yere kaçmıyor, illa ki oynarım hacım deli etme beni ühühüü. İnmişti **... :cry:

Bir sorun daha çıktı ya şimdi ben kulelere tırmanıp etrafa bakıyorum ya 5 tane kuleye çıktım ama diğer kulelere doğru giderken yollar kapalı oluyo o kulelere gidemiyorum ne yapıcam yardım edin :roll:

TwiLighT demiş ki:
Bir sorun daha çıktı ya şimdi ben kulelere tırmanıp etrafa bakıyorum ya 5 tane kuleye çıktım ama diğer kulelere doğru giderken yollar kapalı oluyo o kulelere gidemiyorum ne yapıcam yardım edin :roll:
Oraları açabilmek için ilerki bölümlere geçmen lazım.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Malum yaz tatiline girdik boş vaktim haddinden fazla.Mecbur bilgisayar oyunlarına sardım bu aralar.Fakat uzun bir süre oyun piyasasını takip edemedim.iyi birkaç oyun arıyorum.
Konuyla fazla alakalı değil ama assasin's creed i tavsiye edermisiniz? :oops:

Bende yeni başladım bu oyua ilk başlarda heyecanlı ama oyunun ilerleyen bölümlerinde görevler tekrar ettiği için sıkıcı diyorlar ama bakalım oyun 6.5 gb falan boşuna indirme bence ama crysis i indirebilirsin ben sevdim oynuyorum

JasonWalker demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
ilerki bölümler nası oluyor hiçbiyere gidemiyorumki yollar kapalı :roll:

TwiLighT demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
ilerki bölümler nası oluyor hiçbiyere gidemiyorumki yollar kapalı :roll:

RoyalFlush

Bilgiliyim
ya arkadaşlar bu pickpocket bölümü nedir? adam yürüyo saman arabasının peşinden dolanıp dönüyor başka birşey yapmıyor nasıl olacak o?masyaf ın hainliğini araştır ve bul diyor ama adam yürümekten başka birşey yapmıyor.bumu hainlik :)

Pickpocket dediğin bölümü hatırlayamadım şu adamın birinin çantasını çaldığın bölümmü :roll:

RoyalFlush

Bilgiliyim
bilemeyeceğim artık çalıyormuyum çalmıyormuyum.adam sepetçinin yanında bir kadınla konuşuyor.adam kadına sonra gel diyip yolladıktan sonra yürümeye başlıyor 1-2 dk yürüdükten sonra yine dükkana dönüyor fln.

ha orada f ye basıp adama kilitlenceksin sonra adamın arkasından gideceksin shifte basıp çantayı alıvereceksin

Jigsaw

Aileden
Pickpocket, cepci, yan kesici denilen hırsız demek ingilizce. Bölümün adı oysa, ona benzer bişey yapmanız gerekiyor bence. Ben de bi indirip oynayabilsem.

Yukarı Alt