Aslan, Melo İçin Tahkim'e Gidiyor

Galatasaray, Beşiktaş maçında aldığı kırmızı kart nedeniyle 4 müsabakadan men edilen Felipe Melo için Tahkim Kurulu'na başvuracak.

-
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Melo'ya verdiği 4 maçlık cezaya itiraz için Tahkim Kurulu'na başvuracaklarını söyledi.

Cezanın ağır olduğunu vurgulayan Dürüst, "Ceza adil değil. Oyuncumuzun tükürmediği ortada. Sonuna kadar hukuksal hakkımızı kullanacağız. Hukukçularımız gerekli çalışmayı hazırladı. Kesinlikle Tahkim Kurulu'na başvuruyoruz" dedi.

Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles'e verilen cezayla ilgili bir soru üzerine de Dürüst, "Hiçbir kulübün cezası bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece kendi oyuncumuzla ilgili konuşuruz" yanıtını verdi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Galatasaray Meireles'in cezasi indirildigi zaman 'Türk futbol tarihine kara bir leke daha' basligi ile resmi sitesinden aciklama yapmisti. Eger Melo tukurmedi ise Meireles de tukurmemisti. Meireles'in cezasi 4 maca inince kara leke Melo'ya 4 mac verilince Tahkim.

Wax Whine demiş ki:
Galatasaray Meireles'in cezasi indirildigi zaman 'Türk futbol tarihine kara bir leke daha' basligi ile resmi sitesinden aciklama yapmisti. Eger Melo tukurmedi ise Meireles de tukurmemisti. Meireles'in cezasi 4 maca inince kara leke Melo'ya 4 mac verilince Tahkim.
Çok haklısın hacım :thumbsup:

Wax Whine demiş ki:
Meireles'in tükürüğü yüze yansımamış kararı çıkmıştı ama :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hacim orasini bilemem ben hakem degilim bir sey degilim FB-GS taraftari da degilim. Objektif bir yorum yapiyorum. Ikisi de 4 mac ceza aldi net olarak her ne kadar Meireles'in cezasi indirilmis olsa da. Meireles'in indirilmeseydi 11 macti. Ee Melo'ya verilen 4 mac ceza cok geliyor 11 mac olsaydi kim bilir ne olacakti?

Wax Whine demiş ki:
Hacim orasini bilemem ben hakem degilim bir sey degilim FB-GS taraftari da degilim. Objektif bir yorum yapiyorum. Ikisi de 4 mac ceza aldi net olarak her ne kadar Meireles'in cezasi indirilmis olsa da. Meireles'in indirilmeseydi 11 macti. Ee Melo'ya verilen 4 mac ceza cok geliyor 11 mac olsaydi kim bilir ne olacakti?
Hocam espiri yapıştım olmadi: Şike yaptıklarında "şike var ama sahaya yansımamış" denilmişti, bunda da cezada indirime gidildiğinde "tükürük var ama yüze yansımamış" espirisi yaptılar :!!&%&!

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Hocam espiri yapıştım olmadi: Şike yaptıklarında "şike var ama sahaya yansımamış" denilmişti, bunda da cezada indirime gidildiğinde "tükürük var ama yüze yansımamış" espirisi yaptılar :!!&%&!
Yorgunsam demek eekd1

Xperyon

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
Onla bu çok farklı ve meireles daha ağır hareket "YUVARLAK" işareti yaptı hakeme bununda savunmasını 0 maç yönettin yada ilk kartım olarak savundular.Bu olayda ise melo tükürdüğü iddia ediliyor kameralara baktığımızda ki portekiz dilinde genelde olan bir ağız yuvarlaması var bana göre tükürmedi şayet tükürdüyse bile meireles nasıl iniyorsa melo'da inicek aksi taktirde çifte standart oluyor.Zaten melo'ya ceza vermen için kamerada o tükürüğü görmen lazım tam anlamıyla tükürdü diyebilmek için eğer tükürük göremiyorsak demekki tükürmemiştir..Meireles olayında hakemi takmayıp kameraya göre nasıl hareket ettiyse bunada aynı şekilde yaklaşıcaklar.Olası yaklaşmama durumunda PDFK Fenerbahçe'nin yan kuruluşu adını alır heralde zaten TFF başkanı ne ki PDFK ne olsun. :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tamam da hakemin raporunda tukuruk var. Orada videoya gore hareket ettiler burada videoya gore nasil hareket edilecek Oguzhan'in yuzunu gosteren bir kamera acisi bulamadim ben. Ek olarak daha neyin indirimi zaten bu tarz olaylarda yeni karara gore 4-7 mac arasi veriliyor? Indire indire fazladan mac versinler Melo'ya bari tek basina stada cikip top sektirsin :P

Takımı
Galatasaray
Meireles sadece tükürmekten değil, küfür ve el hareketinden de sanırım ceza almıştı

Wax Whine demiş ki:
Tamam da hakemin raporunda tukuruk var. Orada videoya gore hareket ettiler burada videoya gore nasil hareket edilecek Oguzhan'in yuzunu gosteren bir kamera acisi bulamadim ben. Ek olarak daha neyin indirimi zaten bu tarz olaylarda yeni karara gore 4-7 mac arasi veriliyor? Indire indire fazladan mac versinler Melo'ya bari tek basina stada cikip top sektirsin :P
summer1: Fenasın

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Halis Ozkahya'nin raporunda tukuruk el hareketi ve bilinmeyen sozler olarak geciyor. El hareketi daha once kart gormedim manasinda verilip rapordan cikarilmis. "42. Maddenin 2. Fıkrasında yer alan "tükürük" eyleminden dolayı kırmızı kart cezasıyla birlikte toplam cezanın 6 ile 8 maç arasında olacağına" diye geciyor da kurallarda; burada tukurukten 4 mac veriliyor kirmizi kart ile birlikte de itiraz ediliyor. Merak ediyorum burada FB itiraz etti indirildi GS itiraz etmeden 4 mac aldi da Pascal Nouma elini sortuna soktu diye 6 ay men aldi adalet nerede? Hakaretse o da hakaret bu da hakaret. Tek sucu ne idi hareketi Aziz Yildirim'a yapmasi mi? :roll:

Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Halis Ozkahya'nin raporunda tukuruk el hareketi ve bilinmeyen sozler olarak geciyor. El hareketi daha once kart gormedim manasinda verilip rapordan cikarilmis. "42. Maddenin 2. Fıkrasında yer alan "tükürük" eyleminden dolayı kırmızı kart cezasıyla birlikte toplam cezanın 6 ile 8 maç arasında olacağına" diye geciyor da kurallarda; burada tukurukten 4 mac veriliyor kirmizi kart ile birlikte de itiraz ediliyor. Merak ediyorum burada FB itiraz etti indirildi GS itiraz etmeden 4 mac aldi da Pascal Nouma elini sortuna soktu diye 6 ay men aldi adalet nerede? Hakaretse o da hakaret bu da hakaret. Tek sucu ne idi hareketi Aziz Yildirim'a yapmasi mi? :roll:
Sen de sozde fenerli degilsin he burda yerden yere vurdun gsyi :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Est. olur mu oyle sey hacim etrafimdaki herkes GS'li ustelik bu sebepten GS'ye ayri sempatim var o 2000 yilinda bufelerde az izlemedim GS maclarini. BJK formam ile sokuyorlardi beni sokaklarda aralarina hep. Benim derdim where is the adalet :D

Yukarı Alt