1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Aslan Kral filmi gerçek oldu


 1. Mirage

  Mirage rank8

  Kayıt:
  30 Haziran 2007
  Mesajlar:
  5.453
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Annesi tarafından reddedilen yavru aslan Zinzi, Bob isimli mirketin dostluğuyla hayata tutundu. İkilinin dostluğu akıllara bir Walt Disney klasiği olan "Aslan Kral" çizgi filmini getirdi.

  [​IMG]

  Güney Afrika'da doğumunun ardından annesi tarafından reddedilen Zinzi daha bir günlükken Sun City şehri yakınlarındaki "Predator World" isimli hayvanat bahçesine getirildi.

  Annesinin beslemeyi reddettiği Zinzi'ye, hayvanat bahçesi görevlileri büyük ilgi gösterirken, dişi aslana yakın ilgi gösteren biri daha vardı: İki yaşındaki erkek mirket Bob.

  Hayvanat bahçesinin sahibi Marcell Tournier, ikilinin tanıştıktan sonra her şeyi birlikte yapmaya başladığını söyledi. Tournier, "Sanırım Bob 'hakuna matata' (Takma kafana) felsefesiyle yaşıyor ve Zinzi'ye nasıl rahatlayacağını öğretiyor" diye konuştu.

  Uyurken bile birlikte yatan Zinzi ve Bob'un arkadaşlığı, Walt Disney klasiği "Aslan Kral" çizgi filmindeki Simba ve Timon'un dostluğunu hatırlattı. Çizgi filmde de Simba, ormanda arkadaş olduğu Timon sayesinde "hakuna matata" felsefesini öğrenir.