Takımı
Seçiniz...
Bizde 3 Gün Çadırda kalmıştık.Gölcükte yaşayan evsiz kalanlar dışarda yatanların aç kalan ailesini kaybedenlerin halini düşünmek bile çok kötü gerçekten çok kötü...İnsanın tüyleri ürperiyo gerçekten yazdıklarınızı okuyunca hepimize büyük geçmiş olsun umarım böyle büyük bir deprem olmaz olursada cana gelmesin mala gelsin...

o gece evde uyuyordum. yer yatağında yatmasını sevdiğim için çok fazla hissetmedim depremi. hemen başıma evdekiler geldi zor uyandırıp dışarıya cıkarttılar beni.bir sure durduk ve tekrar içeriye girdik ve uyumaya başladım.tabi herkes uyudu.ben herkese boşverin çok önemli değil uyuyun yok birşey dedim.ama sabah uyanıp gazeteleri okuyup özellikle tv haber programlarını seyretmeye başladıktan sonra gerçekten edirnede olduğuma şükür ettim.akşam söylediklerim içinse kendime çok fazla şekilde kızdım kendi kendimi azarladım günlerce. bilanço çok kötüydü. yaralılar ölüler evsizler bunları hep tvden gazateden takip ettim. ama çok korkuç bir durum.
orada ölenlere allahtan rahmet dilerim. depremden sağ kurtulup sevdikleri kişilerİ kaybedenlere de allahtan sabır diliyorum.

en önemlisi şu bence :
TÜRK HALKI 17 AĞUSTOSU UNUTMADI AMA DEVLET BÜYÜKLERİMİZ UNUTTU ...... !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sesimi duyan var mı ?

off bu cümle kulaklarıma geldikçe acayip oluyorum :S

Xplosive

Bilgiliyim
Ama komşu devletlerin hakkını vermek lazım. Cidden çok kaydadeğer yardımlarda bulundular. ^^

Absence

Tüylerim diken diken oluyor bu resimlere baktığımda videoları izlediğimde Türkiye nin kara günlerinden birtanesi tam 10 yıl oluyor ne zaman doğum günüm aklıma gelse 17 sinide hatırlıyorum ağustosun

bu depremi sadece yaşayanlar anlar :((( gölcükteydm o zaman :S hatırlamak bile istemiyorum

Takımı
Besiktas
5 Yaşındaydım Deprem Günü.Dün Gibi Hatırlarım.Dayımlar Ve Yiğenlerim Vardı.Sohbet Ediyorduk.Babam ve Dayım Tavla Oynuyorlardı.Çay İçiyorlardı.Ben Yiğenlerimle Oyun Oynuyordum.Birden Ne Oldugunu Anlamadık.Çok Korktuk.Neyseki Yakınlarımızdan Ölen Olmadı.Sadece Binayı Boşaltırken Babamın Eli Sakatlanmıştı Ama İyileşti.Ne Biliyim Allah Rahmet Eylesin Kaybettiklerimize...

evet,10 sene önceyi hatırlıyorum.Babamlar çek-yat ı dışarıya çıkartmıştı.korkmuştum.çok kötüydü.İnşallah böyle bir deprem yaşanmaz.

Yukarı Alt