Brooklyn

Buralıyım

Aşk TV kanalına 'ciddi bayanlar arıyorum' diye mesaj attı. 14 yaşındaki bir kız çocuğu avına düştü. Olayın sonu tecavüzle bitti!

Aşk TV kanalına yolladığı SMS ile tanıştığı 14 yaşındaki kıza tecavüz eden kişi tutuklandı

Ali Ş. (24), bir hafta önce uydudan yayın yapan Aşk TV adlı televizyon kanalına "ciddi bayanlar arıyorum" yazılı SMS yolladı.

Mesajına Sakarya'nın Hendek ilçesinde oturan 14 yaşında ki H.C. isimli kız karşılık verdi.

5 gün boyunca telefonlaşan gençler Kocaeli'de buluştu. Ali Ş, dayısının evine götürdüğü H.C. ile ilişkiye girdi. Daha sonra trene binip Sakarya'ya doğru yola çıktılar.

Ali Ş, Köseköy tren istasyonunda inerek, H.C.'ye de eve gitmesini söyledi. H.C. trenden inerken Ali Ş. de koşarak kaçmaya başladı.

H.C, tren istasyonunda ağlarken kendisini bulan polislere başından geçenleri anlattı.

Kocaeli kent merkezinde yakalanan Ali Ş, genç küçük yaşta kız çocuğu ile ilişkiye girmek suçundan gözaltına alındıktan sonra adli makamlara sevkedildi.

yok artık bizde abrttık ama çikolatasını kabarttık.
Ya 14 yaşında kız nasıl gidebilir oyle şehirden şehire ne biçim anne babalar var demek gelior içimden ama belki suçsuzdurlar yazık ya ne sapık insanlar var allah belalarini versin. :S

Kızada sormaları lazım Gerçek anlamda şikayetçimisiniz die bence :P
Ps:Trajikomik :roll:

böyle kanallar çooook :rolleyes1: :rolleyes1:

"her türlü fanteziyi yapabilecek dul,ateşli şişman bayanlar lütfen mesaj çeksin sizi çok mutlu edeceğim.mesajlarınızı bekliyorum"

14 yaşında neyine güvenerek kendinden yaşça büyük birisine gidebiliyor :?

Yukarı Alt