Tauriel

Öğretiyorum
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır sro yla ilgilene miyorum artık baslama zamanı geldıgını dusunuyorum ama sole bir m fiyatlarına baktım ki ne görüyüm 100m 1 tl diyor :? şaşırıdm 1 2 sene önce 100 m 10 tl iken simdi 1 tl oldu ne oluyor bi yardım acaba yanlıs mı bakıyorum yoksa sro nun yoneticileri bot ları yasal halemi getirdi ne ler degisti bi soelyın lutfen sro yu daha indirmedim bide bu arada hangi sw de baslayım m fiyatı olarak ve lag bakımında bide boş olsun bir sürü sw acılmıs zate :D bi yardım acıl bu saba oyuna baslıcam ve de m cekecem konu yanlıs yerdeyse admınler plz

Xperyon

Bilgiliyim
abdullah338 demiş ki:
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır sro yla ilgilene miyorum artık baslama zamanı geldıgını dusunuyorum ama sole bir m fiyatlarına baktım ki ne görüyüm 100m 1 tl diyor :? şaşırıdm 1 2 sene önce 100 m 10 tl iken simdi 1 tl oldu ne oluyor bi yardım acaba yanlıs mı bakıyorum yoksa sro nun yoneticileri bot ları yasal halemi getirdi ne ler degisti bi soelyın lutfen sro yu daha indirmedim bide bu arada hangi sw de baslayım m fiyatı olarak ve lag bakımında bide boş olsun bir sürü sw acılmıs zate :D bi yardım acıl bu saba oyuna baslıcam ve de m cekecem konu yanlıs yerdeyse admınler plz
Serverlar birleşti ve evet 100m 1tl bile değil gamebayi'den bakarsan 0.75 Kr sanırım.1-70Lv arası özel npcler var free repair free sos itemler degree'de bir tabiki moblardan düşen tokenlarlada sun alablirsin yani biraz daha iyimi oldu dersen orta ayar gene süper diyemeyiz.Kervan olayını %90 bitirdiler Bunun yerine Thief vs Hunter olayı geldi.Yani bayabi değişiklik oldu :)

Tauriel

Öğretiyorum
Silkroad r gibi mi oldu krds eski char lar ne oldu :D mesela benım azteca da 90 lw vizz / warlcok war dı nereye gitti :D hangi sw ye girecem faln

Tauriel

Öğretiyorum
Simdi tokken falan war ya ben m cekıyımmı cekmeyyım sence iyi bi taxi falan item icin yoksa tokken bi kasam

Takımı
Besiktas
Tokenler ile taxiye giremezsin.Taxi ye giriyim diyosan gold cekmen lazım yok kendim kasılırım diyosan gold almana gerek yok.

Tauriel

Öğretiyorum
peki son olarak pazar durumu nasıl sun falan satılyıromu Hani m cekersem falan ?

serverlar birleştiğinden dolayı pazarlarda canlılık var. ayrıca 70 lvla kadar charın hpsini mp sini yemini suyunu itemini joymax artık bedava veriyor. eğer kendin kasıcaksan m almana gerek yok. taxiye gireceksen m al

Yukarı Alt