Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
nasonex demiş ki:
fazla abartmayalım kız güzelse güzelliğiyle kalır eger sende kabiliyet varsa kızı ayarlasın senin attıgın mesajlara göre kalbini kırmak istemem ama galiba kıza açılmasını bilmiyon yolda görürsen laf at karsılık gelir 1 saniye geçmeden git teklif et sana daha yakın olmak istiyom felan gibi sen dünyada bulunmayan bir çiçeksin gibi ama kızın ilk öne dikkatini çek ki seni kaideye alsın

sole ne yapam arabayla evlerının onunde drıft yapammı?

Ciqlet demiş ki:
dur ulen sıramı kapma :lolmuch: balkondan cevız atıyom kzın bınaya ** bırı de cıkmıyo :lol:
olm balkondan balkonaysa sen ona ucak yap.ucagın ıcıne de bı mektup yaz koy senın mesele kolay ben 6 yasından berı dıom hem ucak attın mı fantezı olur :mrgreen: :mrgreen:

nasonex demiş ki:
bizim bursada Çınar Lisesinde okuyorum ve sınıfta ki kız erkek oranlar bizim sınıf 5 erkek 20 kız
arkdasların 3 erkek 17 kız
sosyalde 7 erkek 13 kız
dahada az yani kişi basına 10 kız düşüyor olmadımı diğeri olur
bırını cok sevdım o benı bılmıyor kalbımı ona verdım artık gerı vermıyor.....

beyler serefsızımkı kız balkonda oturuyo sandelyeyı cekmıs cabuk soleyın bısıler yapcam gaza geldım

Ciqlet demiş ki:
beyler serefsızı**ı kız balkonda oturuyo sandelyeyı cekmıs cabuk soleyın bısıler yapcam gaza geldım
olm ucak at fantezı olur dıom sana yaz ucagın ustune Ciqlet airlines :mrgreen: :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt