1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      modbasvuru

Aşığım ulean

1. Addicted

Addicted olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hergün yanımda olan şimdi yok sessizce çekip gitmiş. Bana tek kelime etmeden kalbimden çıkmış.. Yoksa hayal miydi ? Herşey bu kadar çabuk olabilir miydi ?
    Daha dün saçımı okşayıp, hiç bırakmak istemiyormuş gibi sarılıp bugün sessizce gitmiş olabilir mi ? Neden olmasın.. Bi anlık istek, kaçış yolu, kendini
    kurtarma duygusu.. Gerçek gibiydi sarılıyordu, öpüyordu, elimi tutuyordu, benden kurtulamazsın diyordu. Bunların hepsi yalan mıydı yoksa ? Hergün uyanınca
    eskiye dönmekten sıkıldım artık ve en kötüsü uyandığım zaman yine yalnızım.. Hayallerim gitmesine izin vermiyordu.. İçimde garip bir duygu var uyandığımda.
    Heyecan gibi sevinç gibi.. Ne zaman kendime geliyorum bu duygular yerini acıya bırakıyor. Çünkü hiç bir zaman yanımda olmayacağını her sabah acı bir
    şekilde tekrar anlıyorum.. Belkide içinde olduğum durum geçmem gereken bir oyundur. Bu açıdan düşününce bunun uzun bir yol olduğunu anlıyorum. En kötüsüde
    şu ; kaçış yollarım var ama ben kaçmak istemiyorum.. Peki bunu başardığımda neler elde edeceğim ? İşte en korkunç olanıda o.. Ne kazanacağım ve ne
    kaybedeceğim konusunda en ufak bir fikrim bile yok.. O kadar uğraştan sonra sadece hayallerle yetinebiliceğimi biliyorum bir tek. Kaçış yollarımda bu
    yüzden var işte. Yol yakınken dön diyor içimden bir ses başaramayacaksın.. İnadım tutuyor yine devam ediyorum, sonumun ne olacağını bilmeden.. Birini
    görüyorum karşımda duruyor, bana haykırarak birşeyler söylüyor. Gel kurtar beni bu hayattan diyor gözleri yaşlı.. Bütün cesaretimi toplayıp yola koyuluyorum,
    yaklaşmaya başlıyorum. Çevresinde engeller, tanımadıgım insanlar var.. Üstelik bu insanları hayatımda daha önce hiç görmemişim. Ne yapacağımı düşünüyorum,
    bir anda kanatlanıyorum uçmaya başlıyorum. En çok istediğim şeye yöneliyorum, engelleri teker teker aşarak.. Beni çağıran sesin yanındayım sonunda. Fakat
    biraz önce aştığım engeller çevremizi yine sarıyor.. Sarılıyoruz birbirimize ve şaşırıyoruz ikimizde.. Bir anda bütün engeller ortadan kalkıyor..
    Gözlerimdeki yaşlar kayboluyor, gülümsüyorum.. Oyun bitiyor testi geçiyorum. Sonunda en çok istedigim şey oluyor. O yanımda duruyor.. En kötüsüde ne
    biliyor musun ? Bu oyun yine saniyeler sürüyor.. Ve o saniyeler sonunda uyandığımda etrafıma bakıyorum kimse yok. Yine yalnızım.. Her sabah kendimi yine
    aynı yerde buluyorum, anlıyorum olmayacağını.. Belkide zamanında yaptığım hataların cezasını çekiyorum.. Alışmaya başladım bu hayata ama yine
    kandırılacağımı, hayallere dalıp gideceiğimi biliyorum. İşte sana daha önce söylediğim hayal dünyası .. Ağlayarak anlatmıştım ya hani " Sensiz kalmaktan
    ölmek kadar korkuyorum." diye.. İşte ben hergün bu duyguyu yaşıyorum.​

2. Dark Zone

Dark Zone Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okumuyorum ama çok güzel olmuş .

3. Addicted

Addicted olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nie okumuyosun abi boşunamı yazdık ?

4. Dark Zone

Dark Zone Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okudum şaka yapıyorum . :muck:

5. Addicted

Addicted olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    özet geç pi Lis

7. Addicted

Addicted olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özet baslıkta panpa

8. HollowDalton

HollowDalton rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Çok güzel olmuş,bunları yaşadığın için mi yazdın yazmak için mi?

9. Ben de

Ben de rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam düz yazı gibi olunca insan korkuyor okumaktan.
    Biraz şöyle şiir tarzında yassaydın keşke ?