WeAre

Buralıyım
:lol: Kafama silah dayasalar o aşıyı yinede olmiyacağım başbakan değil isterse tüm dünya başbakanları olsun umrumdamı :P

PHR34|< demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
:lol: Kafama silah dayasalar o aşıyı yinede olmiyacağım başbakan değil isterse tüm dünya başbakanları olsun umrumdamı :P
Domuz Gribi Oldugun Zaman Görürüm Seni :lol: :P :mrgreen:
Domuz gribine yakalanan 1000 kişiden 4 kişi ölüyor.Aşının ise gelecekte bırakabileceği zararı kestiremeyiz.
2'sinide olmamak en iyisi :mrgreen:

ImmorTaLGoD demiş ki:
PHR34|< demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Domuz Gribi Oldugun Zaman Görürüm Seni :lol: :P :mrgreen:
Domuz gribine yakalanan 1000 kişiden 4 kişi ölüyor.Aşının ise gelecekte bırakabileceği zararı kestiremeyiz.
2'sinide olmamak en iyisi :mrgreen:
Bak ben oldum gayet saglıklıyım :mrgreen: :mrgreen:

Ps:Kolay Bulasan Bi Hastalık
1000=4
10000=40
100000=400
1 milyon = 4000
70 milyon = 280000 azmı ??

Ps:Kolay Bulasan Bi Hastalık
1000=4
10000=40
100000=400
1 milyon = 4000
70 milyon = 280000 azmı ??[/quote]

70 milyona ulasacagı ne malum :D

PHR34|< demiş ki:
Bak ben oldum gayet saglıklıyım :mrgreen: :mrgreen:
Yaş:16 ve bu yaşla sağlık çalışanı olman imkansız. :sfff:
sadece sağlık çalışanları aşılandı ve sen aşılandığını söylüyorsun :think:

Domuz gribine en önemli çare sağlıklı domuz yemektir.Bol bol yiyorum bir güzelde eti varkı ağızlara layık.Domuz yiyerek domuz'un gribine dirençli oluyorsun bu sayede kolay kolay yakalanmıyorsun.Ve eti kaliteli olmasa bile lezzet bakımından 1 numaralı ettir.Test ettim ve onay verdim yiyin günahı varsa bana yazsın yüksek merciler tarafından

GreenPearL

Bilgiliyim
sharkxx demiş ki:
Domuz gribine en önemli çare sağlıklı domuz yemektir.Bol bol yiyorum bir güzelde eti varkı ağızlara layık.Domuz yiyerek domuz'un gribine dirençli oluyorsun bu sayede kolay kolay yakalanmıyorsun.Ve eti kaliteli olmasa bile lezzet bakımından 1 numaralı ettir.Test ettim ve onay verdim yiyin günahı varsa bana yazsın yüksek merciler tarafından
Şaka??? :think: Yoksa Kafayımı Yedin Sen KURAN-I KERİM'DE Haram olan bir şeyi nasıl yersin MÜSLÜMAN değilmisin sen 8O :oldie:

GreenPearL demiş ki:
sharkxx demiş ki:
Şaka??? :think: Yoksa Kafayımı Yedin Sen KURAN-I KERİM'DE Haram olan bir şeyi nasıl yersin MÜSLÜMAN değilmisin sen 8O :oldie:
Ben sana şu kadarını söyleyeyim ;
Yediğimiz bir çok etin içinde domuz ,at,eşşek eti mevcuttur.
Kendimizi kandırmayalım :rolleyes1:

Yukarı Alt