1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ashampoo Magical Snap 2.31 | 12 MB


 1. Journalist

  Journalist Aileden

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  13.139
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Yaramaz avratların koynundayım.
  Ashampoo Magical Snap 2 güçlü ve çok yönlü düzenleme özelliklerine sahip güzel bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Sizlere ekranınızın tamamnı yada istediğini belirli bölümlerindeki görüntüleri en iyi şekilde yakalayıp resim olarak kaydetmenize yardımcı olan bu program ile program pencerelerini, web sitelerini, masaüstünüzü veya görüntülenen herhangi bir bölümü kaydedebileceksiniz.

  Daha sonrasında ise düzenleme (editing) araçları sayesinde bu ekran görüntülerini ilgi çeken hale getirebilecek ve süsleyebileceksiniz. Ekran görüntüsü almak ve kaydetmek için Windows'un imkânları size yetmiyorsa bir de Ashampoo'nun sunduğu olanaklardan yararlanmanın zamanı. İnteraktif rehberi ile sizlere her bir işlemi nasıl yapmanız gerektiğini gösteren bu yardımsever yazılım sizlere en basit yolları en hızlı şekilde becerebilmeniz için yardımda sağlıyor.

  Örnek olarak, "Mouse Tools" düzenleme araçları mouse imleçinizin hemen yanında seçeneklerini size gösterek menüler üzerinde arayarak zaman kaybı yapmamanızı sağlıyor.

  Çoklu monitör desteği ve Windows Vista desteği ile günümüzde en son teknolojilerlede uyumlu olan bu yazılım sizleri ekran görüntülerini resimlere çevirme konusunda hertürlü gelişmiş seçeneği en basit ve hızlı haliyle sunuyor.


  [​IMG]

  Araç Çubukları: Ashampoo Magical Snap, size basit bir ekran görüntüsü kaydetme imkânından fazlasını sunuyor. Ekranınızdaki görüntüyü kaydetmek ise oldukça basit; tek yapmanız gereken şey klavyenizdeki [PrtSc] tuşuna basmak.

  Magical Snap, işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilmeniz için farklı araç çubukları sunuyor. Bunlardan ilki, ekranın üst bölümünde göreceğiniz çubuk. Bu araç çubuğunda sol başta yer alan buton kayıt işlemini başlatmaya yararken, hemen yanındaki de durdurmanızı sağlıyor. Üçüncü sıradaki butonile genel ayarları yapabilir; en sağdaki buton ile programın yardım dosyasını çalıştırarak merak ettiğiniz özellikleri görüntüleyebilirsiniz.

  Özel Efektler: Bir ekran görüntüsünü kaydettikten sonra üzerine özel efetkler uygulamak için sol tarafta beliren çubuktaki araçları kullanmak gerekiyor. Burada yukarıdan aşağıya doğru sıralanan araçlardan ilki, kaydettiğiniz görüntü üzerine istemediğimiz bölümleri silmenizi sağlıyor. Bu sayede kaydettiğiniz görüntü üzerine özel notlarınızı yazma şansınız var.

  Görüntü üzerinde belirli bir alanın rengini değiştirmek için Highlight aracını kullanabilirsiniz. Spotlight aracı ise ekran görüntüsünün seçtiğiniz bölümünü daha dikkat çekici hale getirmek için kullanılıyor.

  Download
  ^_^DOWNLOAD^_^
  Download