Şadan Kalkavan, “Yıldız, doyumun son noktasına gelmiş oyuncudur” dedi.

- Resim Silinmiş.

Yıldırım gibi yıldızlara dayalı transfer yapmayı düşünmediğini belirten Şadan Kalkavan, “Yıldız, doyumun son noktasına gelmiş oyuncudur” dedi.

Başkan adayı Şadan Kalkavan'ın transfer politikası net: Yıldız değil, genç, istikbal vadeden gençleri almak. http://www.antu.com'un sorularını yanıtlayan Kalkavan, şunları söyledi: “Ben, bunlar gibi yıldızlara dayalı transfer yapmayı düşünmüyorum. Yıldız futbolcu, doyumun son noktasına gelmiş oyuncudur. Doyumun son noktasına gelmiş oyuncu da, belki bir sezon başarılı olur. Bu konumdaki bir futbolcunun sana verecek neyi var ki? Ben, genç, istikbal vadeden, ileride Fenerbahçe'ye para kazandırabilecek bir kadro oluşturacağım. Şöhrete aç olan. Aragones'le devam etmemiz mümkün değil. Başkan seçildiğimin ertesi günü onunla yolumuzu ayıracağım”

'Kulübün bütçesini bilmiyoruz ki'
Kalkavan, kulübün gelirlerini artırmak için ne gibi projeleri olduğu sorusuna şu yanıtı verdi: “Fenerbahçe'nin bütçesini bilmiyoruz ki. Bir bilanço verdiler; gelirler var, giderler ortada yok. Ben, nasıl bir bütçe yapacağım. Bu kafayla giderlerse, hüsrana uğrarız. Hani bir zamanlar Vefa, Karagümrük vardı. Allah göstermesin, öyle birşey düşünemiyorum ama gidiş tehlikeli. Bütçeyi tam bilmeden, gelirleri artırma konusunda birşey söyleyemem. Gelirleri artırmak için arayış içinde olacağız. Kaynaklar, çareler bulacağız. Her sene bu açıkla uçuruma gidiyorsak, birinin buna 'dur' demesi lazım.”

Yıldırım, insan ilişkileri olmayan biri
'Kavgacı değilim ama kavgadan kaçmam'Yıldırım'ın Fenerbahçe ailesini dağıtmaya kalktığını iddia eden Kalkavan, “Ben, ailemizi birleştirmek, Anadolu'da oluşmaya başlayan Fenerbahçe düşmanlığını kaldırmak, barış ve huzuru sağlamak için başkanlığa aday oldum. Kavgacı biri değilim ama kavgadan da kaçmam. Yıldırım, insan ilişkileri olmayan biri. Herşeyle kavga, herkesle kavga. Kavgayla kim, ne kazanmış? Sevecen olacak, insanları hakir görmeyeceksin” derken, kongre üyelerine şu çağrıyı yaptı: “Aziz Yıldırım'ın başkanlığında yapılan çalışmalardan mutlularsa, oylarını ona versinler. Mutlu değillerse, ben, bu göreve talibim, bana versinler.”

FANATİK

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt