Beyler sro private artık bildiğiniz gibi programlarla zar zor çalışıyor artık paralı devre geçti o yüzden çarlarınız için yapabilcek bişeyy yok parayı veren düdüğü çalar misali
ip felan hiç uğraşmayın oyun zaten kopya sakat iş extraokk
diyeceklerim bukadar boşuna zaman harcamayın privateye detective

Kemal Abi senin net ne böle nası hızır gibi yetişiosun he bide kusra bakma elim yetşmedi Hayırlı Olsun msjı atamadım hep aklımdasın untma K.i.b Canmcm Wink :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xglspyxgl demiş ki:
Kemal Abi senin net ne böle nası hızır gibi yetişiosun he bide kusra bakma elim yetşmedi Hayırlı Olsun msjı atamadım hep aklımdasın untma K.i.b Canmcm Wink :mrgreen:
Türk Telekom Torpil Yaptı Gel Dedi Kemalim Sen Türkiyeye Hayırlı Bir Genç Olacaksın Zart Zurt... :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ferosero demiş ki:
Harbi ama haa nasıl o kadar hızlı yav photoshop la felanmı yaptın benimki en fazla 900

4Mb + 4x Shdsl Kullan Seninde Olur :mrgreen:

Resmin Üzerine Sağ Tıkla Resim Özellikleride.

www.speedtest.net Hostuna Resim Yükleyemezsin Wink

kardeşi,m böle BOŞ konular açıp durma e2g den tek tıkla ok getiriyorum hergün ve oyunda oynuyorum daha şimdi çıktım oyundan oyuna girmeyi beceremiyosunuz bari forumu kitletmeyin Evil or Very Mad Evil or Very Mad

cok lag var oyunda dc de var ben bıraktım şayet paralı oldu oyun gerci normal sroda öyle ama yine bala giriyorum ona hiç değilse normal srodaki charı satsam satarım ama pw deki charı ancak takas edebiliirim ne diyim oynayanlara Allah kolaylık versin ;:) ben hevesimi az çok giderdim oyunda 40 lv kastım o kadar Embarassed

Yukarı Alt