Evet joymax yeni bulduğu sistemi bugun çalıştırdı ve çalışıyor ne yazıkki artık bir pc den 2. çarı açınca açtıgınınz 2. çar karakter seçme ekranın da dc yiyor ve çözümü sadece oyunu silip tekrar yüklemek..böylece gold bot sektörünede çok büyük bir darbe vuruldu..Gold fiyatları fırlamadan gold depolayın derim :) Ama Joymaxın bu hareketini beğendm oyun oyunluktan çıkmıştı gbotlar yüzünden hotandan dışarı çıkıyorum bi mujigiye 5 tane bot nuke atıyordu..Bugun girdim millet mujigilerde taxi yapıyor :)

Bu arada dediğim gibi çar karakter seçme ekranında dc yiyorsa, oyunu silip yüklemeniz gerekiyor..

sbot kırmış sanırm :) isroda denedm kapattırdı charımı bende sbota geçiyorum :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 gün sürer en fazla :D

joymax silk, bot, gold satmak için silkroad'ı yaptı kendi bot şirketlerini kapatırmı.

extraloob demiş ki:

joymax silk, bot, gold satmak için silkroad'ı yaptı kendi bot şirketlerini kapatırmı.
Bro kendisininmiş gibi konuşma.Sonra Gold botlar Joymax'ın sanıyorlar :P

ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:

öyle olan birşeyi neden inkar ediyorsunuz hala anlamıyorum?

SroKopat demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:

öyle olan birşeyi neden inkar ediyorsunuz hala anlamıyorum?
öyle değilde o yüzden. joymax gold satmak istese 1 tuşla bilmem kaç milyon bil yapabilir. neden etrafta pc açıp bot koştursun? sadece bu soru sana yeter.

hemde zaten mujigileri penonları biliyosunuz orda 150 bot varsa 50 botluk yaratık var birbirlerine ks yapa yapa bi mujigiye 15nuke ata ata kar yapamiyolar.

Ha bide şu topicde arkadaşın dediği şey imkansız eger diyelim joymax böyle bişey yaptı. internet cafeden oynayanlar ne yapcak? internetteki sistemi biliyosunuz. 1 tane hızlı baglantı, onu bütün pclere dagıtıyolar. 20 pcli internette sadece birinden mi silkroad'a girilebilcek?

böyle saçmalalık olamaz joymaxın kendı gold şirketlerı olamaz Bu Oyunu yapan geliştiren Joymax Neden Char Sokup Oyunu doldursun :D sokmadanda kapasiteyi taştıra bılır ve char sokmadanda istediği Kadar Para Oluştura Bilir tabi gold botlar Oyunun dolmasına yardım edıyor :) haftada 20 30 tane banlıyorlar buda gold firmalarına Koymuyo yedekte 100lercesi duruo :) gold firmalarıyla Joymaxın bir bağı olamaz bu imkansız bişey mantıklık acıklaması olan varsa buyursun kürsüye :)

Yukarı Alt