A

Anonymous

Guest
Artık silkroadı bende bıraktım. çünkü artık bu bende bağımlılık gibi bişey olmuştu. kötüye gidiyodum. önümde girmem gereken bi üniversite sınavı var bu sene lisede son senem. ve tüm hayatım geleceğim bu son seneye bağlı. silkroad beni tamamiyle hayatımdan koparıyodu. ne bir arkadaş çevrem kalmıştı ne bir ailem. sabahtan akşama kadar odamda hapis gibiydim.
ama artık o biti. geri kalan vaktimide daha hayırlı işler için harcıyacam.
kendimide buna inandırmam lazım. inş herşey istediğim gibi olur. extraokk

hehe vala ii yapmısın sro ya baslayalı doru dürüst dısarıya cıkamıordum

A

Anonymous

Guest
murdemon demiş ki:
Bakın arkadaşlar Almanyada online oyun cılgınlığı için özel klinik ler var çok aşırı bi durumla karşı karşıyaysanız bilinki bu tek sizin başınıza gelmemekte tedavi olanlar bile var kahvekeyfi Sad
belkide kız ardaşıma çoksert davranmam bu yüzden Shocked

sadece sro yu değil komple bilgisayarı kaldır bı kenara bak test cözecegın halde su an sıtede online sın :lol: bide kendını sartlandırma hayatım bu sınava baglı sınava su kadar zaman kaldı gıbı germe kendını yanı kesınlıkle kazanamazsın bildiginide unutursun heyecendan extraokk

ben öss de hiç takmadım kafaya ders calısmadım okuldan full kactım sınav gunu geldı cattı annem benı kaldırmaya calısıyo uykudan anne 5 dakka daha ya gideriz sınav kacıyomu falan :mrgreen: sınava gırdım elımde bı 05 kalem cıt cıt mılletın konsantrasyonunu katletmıstım xD gayet rahat girdim cıktım bak su an 2 , uniyi okuyom ehueuhe ama sımdı acayıp kasıyom bı an önce okulu bıtırmem lazım evlencem inş

Srodan vazgecebilmel imkansız ama ben yatılı okula gidicem bu sene onun için rahatım son günlerim sroda zaten 75 lvl charı 2 ayda yaptık satacam ve bir daha sroya takılmıcam insan bota bıraksa bile bir yere gidince aklında hep sro var (sun cıktımı gibisinden) :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroad veya online game veya net tutkunluğu dikkat edilmesi hususlardır lakin eve hapis oldum evden çıkmıyorum gibi söylemler yersiz yapacaksın bir tane hatun kendine yanına da bir sro koyacaksın bak hayatına bomba gibi işte :lolmuch:

sro eroin gibidir arkadaslarım :lol: basladınmı sonu gelmez bırakırsın zorlarsın ama yine dönersin tedavi bile çözüm değil :) Bir yaşam tarzı at avrat glawie silkroad Razz

extraloob demiş ki:
silkroad veya online game veya net tutkunluğu dikkat edilmesi hususlardır lakin eve hapis oldum evden çıkmıyorum gibi söylemler yersiz yapacaksın bir tane hatun kendine yanına da bir sro koyacaksın bak hayatına bomba gibi işte :lolmuch:

HİHİHİHİ extrabeer

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
çok güzel destek oluyon bravo :mrgreen:

Yukarı Alt