SeLam Extraloob sakinleri , bu forumu uzun süredir takip ediyorum Arkadaşımın Üyeliği iLe ve Artık Bende Extraloob üyesi oLmak istedim ve Artık Beraberiz Ne Mutlu Bana Ki Extraloob Gibi GüzeL bir Forumun Üyesi Oldum ... :beer: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aramıza hoşgeldin hemen kendine avatarix.com sitesinden bir avatar yapıver ki güzel gözük ^^

aramıza hosgeldın kardesım umarım en az bızım memnun kaldıgımız kadar memnun kalırsın extraloob.com'dan :muck: ama unutma kı burası sadece bır forum sıtesı degıl.. canın en sıkkın oldugu anlarda gelıp bı kac yorumla kafanı dagıtabılcegın,off topic bolumunde yakin gundemi takip edebilcegin,sozlukte yazılanlarla hayat felsefenı bulabıcegın,kendine ait zevklerini tasıyan gruplarda aynı kafadan olacagın ınsalarla dolu bır dunya burası.. :curtain:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Welcome,Willkommen,Tervetuloa,Walcome,Dobro pozhalovat...

Kısacası sitemize hoşgeldin.Umarım iyi vakit geçirirsin ki geçirdiğini söylüyorsun.Ne mutlu bizlere :wink1:

Hoşgeldin kardeşim :) Neye ihtiyacınız olursa çekinmeden her hangi bir üyeye ve ya yetkiliye sorabilirsiniz. Aile içinde çekinme olmaz :)

Hoşgeldiniz.

Yalnız konuyu Off topic kısmına açmanız gerekiyordu...

Yukarı Alt