Arkadaşlar ben dahil bütün arkadaşlarım sro'yu bırakma aşamasına geldik başka sro serverlarında oynamaya çalışıyoruz. Bu char soyulma işine karşı joymax'e sesimizi duyurmamız lazım gerçekten iyi ingilizcem olsaydı mail atardım eğer biri bu konuda yardımcı olursa belki az bir grup olabiliriz ama hep beraber hareket edersek en azından soyulanlar veya soyulma adayları için bir şeyler yapmış olabiliriz. Joymax'inde bu konuyla ne kadar ilgileneceği meçhul ama artık bir şeyler yapmak lazım diye düşünüyorum... Hepinize Teşekkürler

arkadaşım millet o kadar enayi olmuşki, adam diyoki silk vercem sana charın sifresini ver diyo yarın gir bak diyo adam bi giriyo charı gümlemişler, bide hemen char almayın ,bi öğrenin oyunu görün nasıl kazıklıyolar sonra alın. birisi size diyince inanmassiniz. bide oyuna mahallece başlayınki birbirinize yardımcı olun benim tavsiyem bu bence uyun buna char soyulmaları % si azalacaktır...
bide unutmadan anti virüs programlarını bilgisayarınızda eksik etmeyin her programa atlamayayın güvendiğiniz siteden indirin. (mesela ben extralooba güveniyorum ordan indiriyorum)taratmadan kurmayın sorun araştırın kullanın. buna uyuyorum ben hiç bir charım soyulmadı şu ana kadar......

Bence charı soyulan yoktur.Charını hediye eden vardır.
Yıllardır oynayıpta üstünde sunlar olan kasasında billionlar olanlar soyulmuyorda normal oyuncular soyuluyor.
Her programa atlamadıktan sonra, pc de güvenlik önlemleri aldıktan sonra ve bilinçli kullacını olduktan sonra kimse kimseyi soyamaz.
Hadi trojenle soyulmayı geçtim.Saflığından soyulan bir sürü insan var. aracı@extraloob.com gibi fake bir maille char soyan var yau.Yada en basiti, itemini ver sana sos yapayım şehir efsanesi değil ya.Gerçekten olmuş şeydir. :D

gala05 demiş ki:
bu sıtede sevdıgım tek sey su ımzalar
:mrgreen:

dur diyelim tamam. ama nasıl yapalım bu işi :popcorn: zeki_ce' ye katılıyorum. insan bilinçli olmadıktan sonra milletin charı çalmak için uğraşmasına gerek kalmıyor ki :rolleyes1: adam dolaylı yoldan hediye ediyor charı :roll: . en basitinden bir yerden sbot buluyor, güya cracklenmiş. atlıyor hemen açıyor bakıyor bot yok :lol: neyse deyip oyuna giriyor, çıkıyor. ertesi gün bi bakıyor char bomboş :mrgreen: sonra vay charım gitti, vay şöyleler, vay böyleler...

bence arkadaşlarımızın soyulmaması için en iyi ders bi kere soyulmasları ben soyuldum artık hiç bi hileyi yemiyorum :D

Yukarı Alt