1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Arşivlerden UFO iddiaları çıktı!


 1. HaveKinqGlavie

  HaveKinqGlavie rank8

  Kayıt:
  14 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  874
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sence ?
  İngiltere’de başkent Londra’nın Heathrow Havaalimanı devlet arşivlerinin bugün açıklanan kısmında, 1991’de İtalyan Alitalia uçağının "UFO" şüphesi aktarılıyor.
  21 Nisan 1991’de Alitalia havayolları kaptan pilotu Achille Zaghetti, Milano’dan Londra’ya inerken, pilot kabininden, tuhaf bir şekilde seyreden pırıltılı nesne gördü. İkinci pilota bunu takip etmesini isteyen Kaptan Pilot Zaghetti, 10 mil
  kadar uzaktaki nesnenin kaybolduğunu söyledi.
  Londra "hava kontrol merkezi"nin yeni açıklanan kayıtlarına göre, iki Amerikan savaş pilotu da 1957’de İngiltere semalarında tanımlanamayan uçan nesne (UFO) gördü.
  Bugün 77 yaşında olan savaş pilotu Milton Torres’in kaydına göre, SSCB ile Soğuk Savaş yıllarında, olası tehlikeye karşı 24 roket, uçaktan ateş edilmeye hazır duruma getirildi. Saniyeden daha az bir zaman diliminde roketlerin
  ateşlenmesinden vazgeçildi. Nesne saatte 12 bin km hızla uzaklaştı.
  1991 haziran ve temmuz aylarında Dan Air’in Boeing 737 uçağı ile Brittania Airways’in Boeing 737 uçağı, 100 metre kadar yaklaşan garip nesneyle karşılaştı.
  Bazı UFO hadiselerinin uçan balon veya uçurtma olduğu tespit edildi. İngiliz devlet arşivi birkaç yıl içinde "160 kuşkulu UFO vakası" yayınlanacağını duyurdu.
   
 2. SwitchBack

  SwitchBack rank8

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  576
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şu anda bir şey söylemek imkansız gibi görünüyor .